iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro arka cam değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve arak cam değişimi konusunda sunduğumuz profesyonel hizmetleri daha yakından görün. Teknik servisimiz, arka cam değişimlerinde siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Lazer cihazı ile yapılan arka cam değişimleri sonrasında telefonlarınız orijinal görünümünü geri kazanır. Ayrıca oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim yapılır ve bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.
iPhone 12 Pro arka cam değişimi ile telefonlarınızın arka camlarında yaşadığınız tüm sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Siz müşterileri için garanti kapsamında çözümler sunan firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yapar. Bunun yanında değişim sonrasında yaşanan sorunlar için ücretsiz destek hizmeti verir. Diğer yandan servisimize ulaşma imkanınız olmadığı durumlarda kargo ile arka cam değişimi hizmeti almanız mümkündür. Teknik servisimize kargo ile gönderdiğiniz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone telefonların arka cam değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Teknik servisimizde arka cam değişimleri için lazer makinesi ile işlem yapılır. Bu sayede telefonlarınızın diğer aksamları hiçbir şekilde zarar görmez ve bunun yanında profesyonel bir işçilik ortaya konur. Bunların yanı sıra servisinizde iPhone arka cam değişimleri aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • iPhone 12 Pro arka cam değişimleri için firmamız daima lazer makinesi ile işlem yapar.
  • Ayrıca lazer cihazı ile yapılan değişimler esnasında telefonlarınızın diğer donanımları hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Bazı servisler arka cam değişimleri için bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanılır. Ancak bu aletlerin telefonlara zarar vermesi muhtemeldir. Bu yüzden firmamızda arka cam değişimleri lazer cihazı ile yapılır.
  • Lazer makinesi ile telefonların arka camına gönderilen lazer dalgaları ya da ışıkları burada yer alan epoksi malzemeyi yakar. Bunun ardından ise arka cam yerinden kolaylıkla çıkarılır.
  • Arka cam yerinden çıkarıldıktan sonra yüzey lazer makinesi kullanılarak ile temizlenir ve sonrasında arka cam değişimine geçilir.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişiminde siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrik arındırmış olan teknik servis odalarında işlem yapar. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın bellek birimi üzerinde işlem yapmaz. Bu yüzden telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

iPhone 12 Pro Garantili Arka Cam Değişimi

Telefon servisimizde iPhone arka cam değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de çizik, çatlak ya da kırık arka cam değişimi için hemen servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Garanti kapsamında değişim hizmeti veren firmamız, aynı zamanda değişim sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde de ücretsiz destek sunar.

iPhone 12 Pro Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz bünyesinde iPhone telefonların arka cam değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir sürede arka cam değişimi gerçekleştirilir ve bunun ardından gerekli testler ve kontroller yapılmasının ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında değişimin ardından sizler de kendi telefonlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Uygun Fiyatlı Arka Cam Değişimi

iPhone telefonların arka cam değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile değişim yapar. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı arka cam değişimi için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi