iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile kaliteli ve hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın iPhone ekranlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda bulunan dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde garantili çözümler sunan firmamız, aynı zamanda siz müşterileri için en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimleri yapar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmeti verir.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişimi sonrasında telefonlarınızdaki bilgilerin silinmesini istemiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

iPhone 12 Pro Garantili Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Ucuz Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmetlerinde daima kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de hem kaliteli hem de bütçenize uygun bir ekran değişimi hizmeti için hemen servisimize gelin ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

iPhone 12 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri ardından ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve güvenilir bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ekranlarınız gerekli testlerle kontrol edilir. Bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunun yanında değişim sonrasında sizlerin de Kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi