iPhone 12 Pro Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro ekran değişimi konusunda siz müşterileri için kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Firmamız bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı performans açısından ilk gün ki haline geri döner. Ekran değişimlerinde siz müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim hizmetleri verilir.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Değişim hizmetlerinde yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

 

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamızda ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim esnasında yapıştırıcı madde kullanılmaz. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranda çeşitli testler ve kontroller yapılarak telefonlar kullanıcıya teslim edilir. Yalnızca servisimizde aşırı yoğunluk olması halinde değişim süresi biraz daha uzayabilmektedir.

iPhone 12 Pro Ucuz Ekran Değişimi

Ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin adresi olan firmamız, siz müşterileri için en uygun fiyat aralıkları ile hizmet sunar. Eğer siz de hem kaliteli hem de sektör genelinde en ucuz ekran değişimi hizmetlerinden birini almak istiyorsanız, hemen servisimize uğrayın ve sizlere en kısa süre içerisinde hızlı ve profesyonel çözümler ile yardımcı olalım.

iPhone 12 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan iPhone ekran değişimi hizmetleri sonrasında bilgileriniz zarar görmez ve silinmez. Bunun nedeni telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılması ve telefon belleği ile ilgili herhangi bir girişimde bulunulmamasıdır. Bu yüzden servisimizde yapılan ekran değişimlerinin ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgileriniz asla silinmez ya da hiçbir şekilde zarar görmez. Telefonlarınızda sizler için önemli olan bilgiler konusunda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi