iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi için sizler de hemen teknik servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edin. Teknik servisimizde tüm arka cam değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile yapılır. Değişimin ardından iPhone telefonlarınızın arka camları orijinal halini alır ve eskisinden bir farkı kalmaz. Servisimizde arka cam değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olunur.

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi için telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve arka cam değişimi yaptırmanız mümkündür. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınızın arka cam değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, çizik, çatlak ya da kırık arak cam değişimi hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında değişim sonrasında yaşanan sorunlar için de ücretsiz destek hizmeti verir.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon servisimizde iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi her zaman son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Lazer cihazı ile yapılan arka cam değişimleri sırasında alanında uzman ve tecrübeli teknisyenler görev alır. Bu sayede telefonlarınızın diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar verilmez. Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Teknik servisimiz bünyesinde arka cam değişimleri için lazer makinesi kullanılır.
  • Lazer makinesi sayesinde telefonlarınızın diğer donanımları asla zarar görmez ve bunun yanında tek bir vidası bile sökülmez.
  • Genel olarak bakıldığında bazı teknik servisler arka cam değişimleri için bıçak ya da tornavida gibi aletler kullanır. Ancak bu tür aletler çoğu zaman telefonda istenmedik çizik ya da zedelenmelerin oluşmasına neden olur. Servisimizde ise değişim işlemleri lazer makinesi ile neredeyse el değmeden yapılır.
  • Lazer makinesi ile iPhone telefonların arka camlarına gönderilen lazer dalgaları sayesinde epoksi malzemenin yakılması sağlanır ve böylece arka cam yerinden kolay bir şekilde çıkarılır.
  • Hasarlı arka camın çıkarılmasının ardından ise yüzey yine lazer makinesi ile temizlenerek arka camın değişim safhasına geçilir.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone arka cam değişimi hizmetlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekibin yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Servisimizde tüm arka cam değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Arka cam değişimi ardından ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

iPhone 12 Pro Max Garantili Arka Cam Değişimi

Teknik servisimizde iPhone arka cam değişimi için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, siz müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olur. Sizler de arka camlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ise yaşadığınız tüm sorunlar için sunduğumuz ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Arka Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone 12 Pro Max arka cam değişimi için sizler de bizi tercih edin ve uzman ekibimiz ile kaliteli ve hızlı çözümlere ulaşın. Servisimizde iPhone arka cam değişimleri yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişimin hemen ardından gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de telefonlarınızın arka camlarını kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Uygun Fiyatlı Arka Cam Değişimi

iPhone arka cam değişimi için sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, sizler de sektörün en ucuz arka cam değişimi yapan firmamıza bekleriz. Teknik servisimiz ile sizler de hem kaliteli hem de bütçenize uygun çözümlere ulaşabilir ve bunun yanında arka camlarınızda yaşadığınız problemlerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi