iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişimler gerçekleştirilir. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Tüm ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Ekran değişimler için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone 12 Pro Max ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimize kargo yoluyla göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır. Bunun ardından ise gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız yine kargo ile teslim edilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri daima garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir mi?

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde bünyesinde ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de bilgi güvenliğine çok fazla önem veriyorsanız, kaliteli ve sorunsuz bir ekran değişimi için bizi tercih edebilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır ve bunun ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek teslimat yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve daha sonra telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 12 Pro Max Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler elde etmek istiyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

iPhone telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda sizler de kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve değişim hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca servisimiz bünyesinde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır.

iPhone 12 Pro Max Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi hizmeti veren firmalar arasında yer alır. Bu nedenle sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra bütçenize uygun çözümler için bizi tercih edebilir ve istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi