iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

İphone 13 Pro Ekran Değişimi

İphone 13 Pro cep telefonlarınızı firma olarak yardımınıza yetişiyoruz, cihazınızla ilgili her türlü teknik destek, tamirat ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede çözüyoruz. Ekran değişimi yapılırken söz konusu cihazınızla ilgili tereddütler yaşamamanız adına cihazlarınızın tamiratı gözlerinizin önünde yapılmaktadır. İphone marka cep telefonunuzun tamiratı yapılırken firma olarak kaliteye özen gösteriyoruz, bu yüzden orjinale en yakın ekranlar kullanmaktayız. Bu sayede cihazınızda herhangi bir performans hatası yaşamayıp, erken bozulma, dokunmatik hatası gibi sorunlarla karşılaşmamaktasınız. Bu hizmetten faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz

İphone 13 Pro Ekran değişimi sonrası bilgilerim silinir mi ?

İphone marka cep telefonunuzun her türlü tamiratı için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına, elektrikten arındırılmış özel steril odalarda tamirat işlemini yapmaktayız, bu sayede cep telefonunuzda oluşacak kısa devre, manyetik bozulma gibi risklerden koruyoruz. Yine de müşterilerimiz tereddüt halinde kalmaması adına değişimler yapılırken gözler önünde yapıp her zaman müşteri memnuniyetine önem gösteriyoruz. İphone 13 pro marka cep telefonlarınızı gönül rahatlığıyla uzman destek ekibimize bırakabilirsiniz, onarım sırasında firmamızın kalitesini ve cihazlarımızın son teknoloji olduğunu göreceksiniz. En uygun fiyatla ve kalite prensibini ön planda tutan firmamız her türlü iphone marka cep telefonu tamiratınızı gerçekleştirmeye hazır. Kafanızda herhangi bir problem oluştuysa firmamızı ziyaret edebilir , teknik destek ekibimize telefon açabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sırasında hiçbir şekilde , bilgileriniz , fotoğraflarınız, kişisel verileriniz ve uygulamalarınız asla silinmez bu konuda içiniz rahat olsun.

 

İphone 13 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Cihazlarınızın tamiratıdan sorumlu uzman ekibimiz hızlı teslimat ve kaliteli tamirat prensibini yürütmeye devam etmektedir. Yıllardır müşterilerimize kaliteli çözümler ve müşteri odaklı memnuniyeti ön planda tutuyoruz ve tutmaya devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu sözümüzle hareket eden müşterilerimiz rahatlıkla uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli çözüm cümlesini kurgulayabilirler. Tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz, müşteri memnuniyetine önem veren firmamız müşterilerimizin mağdur kalmaması adına tüm Türkiye’den cihazlarınızı kabul ediyor detayları öğrenmek adına bize ulaşmaya ne dersiniz. Cep telefonu ekranınız değişmeden önce firmamızdan fiyat bilgisi alarak fiyatlarımızın ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz. Şuan için iphone 13 pro ekran değişimi ücretimiz 2750 TL’Dir, ancak kur fiyatında yaşanan dalgalanmalardan dolayı firmamızı arayıp güncel fiyatları teyit etmenizde önem vardır.

İphone 13 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer

İphone 13 pro cep telefonlarınızın ekran değişimi yapılırken titizlikle incelenir. Ustalarımız cep telefonlarınıza zarar vermeden durum analizi ve hasar tespiti yaptıktan sonra işlemlere başlanır. Ezbere ekran söküp asla ve asla sonrasında oluşacak kılcal çizik ve hasarlara yol açmıyoruz uzman ekibimiz bu konuda yıllardır tecrübe sahibidir. Ayrıca teknolojik ekipmanlar ile çalıştığımız için cihazınıza zarar verecek alet ve edevat asla kullanmayız. Cihazınızın durum analizi bittikten sonra herhangi bir ekstra sorunu varsa size bildirilir müsaadeniz olmadan asla cihazınızın herhangi bir parçası asla değiştirilmez ve onarılmaz ki tamirat sırasında yapılan işlemleri izleme olanağını firmamızda bulacaksınız bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Ekran tamiratı süresi ortalama 45 ile 60 dakika arasındadır. Onarım ve değişim bittikten sonra cihaz kontrol edilir ustalarımız tarafından , ekranda herhangi bir dokunmatik, veya performans sorunu söz konusu değilse cep telefonunuz hemen size teslim edilir

 

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Yukarda da bahsettiğimiz  gibi  firmamız tüm Türkiye’ye tek şubesiyle sınırları zorluyor ve hizmet vermeye devam ediyor. Tüm müşterilerimiz mağdur kalmaması adına verdiğimiz hizmetler memnun kalan müşterilerimizin yorumlarını Google üzerinden inceleyebilirsiniz. Firma adımızı Google üzerinde arattığınız zaman zaten çok fazla olumlu yorumlarımız karşınıza çıkar. Cihazlarınızı onarmak için farklı şehirlerden gönderen bir çok müşterimizi referans olarak kabul etmekteyiz bize duydukları memnuniyeti asla ve asla kaybetme gibi bir niyetimiz asla olmadı. Bu yüzden kargo ile cihaz gönderimini firma olarak hassasiyetle sürdürmekteyiz. Cep telefonlarınız bize geldiğinde tüm müşterilerimize gösterdiğimiz hassasiyet ve titizlikle cihazlarınızın tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Firmamıza kargoladığınız iphone 13 pro cep telefonunuz bize ulaştıktan hemen sonra tamirat işlemi yapılır ve tamirat işlemi bitirilir bitirilmez bize vereceğiniz adrese anında tekrar kargo işlemi yapılır. Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı aramaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir