iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi

İphone model cep telefonlarında son zamanlarda ekran kırılma olayları epey bir arttı. Tamir-bakım konusunda sağlam bir firma ile çalışma konusunda tereddütlerde arkasından gelmeye başladı. Bir çok firma telefon tamiratı yaparken hem uçuk fiyatlar hem de kullanılacak parçanın kalitesini masraftan kaçmak için fiyatı olduğundan fazla göstermektedir. Bu tür firmalarla çalıştığınız zaman telefonunuz için yeni arızalar ortaya çıkabilir buda ekstra bir fiyat ödeyeceğiniz anlamına gelir.

İphone 13 pro max cep telefonunda oluşan ekran kırılmaları onarılmadığı zaman cep telefonunuzda ilk etapta performans düşmesi ve ardından gelen dokunmatik aksamlarının gitgide duyarsızlaşması olacaktır. İşinin ehli olman bir firma ile tamirat konusunda anlaşırsanız, hem cebinize zarar verecektir bu durum hem de cep telefonunuza ileride çok büyük maliyetler ödemek zorunda kalabilirsiniz bu hatalara örnek vermek gerekirse kısa devre sorunu, batarya ve pilinizin bozulması, cihaz performans sorunu gibi aksaklıklar ortaya çıkaracaktır nihayetinde ise anakartınıza etki edecek bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. İphone 13 pro max cep telefonunuzun bu şekilde bir hurda telefona dönüşmesini istemiyorsanız firmamız tam size göre. Yıllardır alanın da uzman olan ustalarımız ve ekibimiz son teknoloji ekipmanlar ve elektrikten arındırılmış steril odalarda cep telefonlarınızı güvenle tamir etmeye her zaman hazırdır. Kadıköy cep dünyası olarak müşteri memnuniyetini her zaman referans bilmişizdir.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Yıllardır sektörde haksız kazanç yerine güler yüzlü müşteri kazanmayı hedefleyen firmamız İstanbul’da sayılır firmalar arasında rekabet etmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi her zaman bu denli motive etmiştir. İphone 13 pro max ekran değişimi sırasında hassasiyetle çalıştığımızdan hiç şüpheniz olmasın. Ekran değişimi aşamasında uzman ekibimiz cep telefonunuzu inceler asla ve asla ezbere davranışlardan uzak durur. Böylece cep telefonunuza verilecek hatalardan uzak durulur. Ekibimiz cihazınızı kontrol ederken kendi cihazıymış gibi analizlerini sürdürür. Bu süreç sırasında ki tüm kademeleri siz de izleyebilirsiniz böylece içiniz hep rahat olacak. Durum analizi sırasında önemli detaylar size aktarılır cihazınızın kırılma esnasında farklı bir yerine bir zarar gelmiş ise sizin size aktarılır ve sizin müsaadeniz yok ise asla ve asla müdahale edinilmez böylece diğer firmalar gibi uyanıklık edip haksız kazanç elde etmekten kaçınırız.

Tüm işlemler bittikten sonra elektrikten arındırılmış steril odalarda işleme başlanır siz de bu odalarda cep telefonunuzun nasıl tamir edildiğini görebilirsiniz tamir işlemi boyunca cep telefonunuzun başında bekleyebilirsiniz. Bu odalar özel odalardır cep telefonlarınız için tasarlanmış ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Cihazlarınızın ekran değişimi sırasında kısa devre olup cihaz performansı gibi çeşitli nedenlerden dolayı herhangi bir problem yaşamamak adına müşterilerimiz için tasarlanmıştır. Kadıköy cep dünyası olarak hiçbir masraftan ve güvenlik önleminden kaçmadık siz müşterilerimize en sağlam ve en iyi hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Bizi ziyaret etmeyi veya aramayı unutmayın sizi ağırlamak bizim için mutluluktur.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Kadıköy cep dünyası ekibi olarak her zaman en hızlı en uygun en iyi hizmeti vermeyi kendi adımıza siz müşterilerimizi memnun etmek için prensip bilmişizdir. Bu yüzden sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin 4 bir tarafından bir çok müşteriye sahibiz. Firmamız adına hala tereddütleriniz bulunuyorsa bunları ortadan kaldırmaya her zaman hazırız. Google üzerinden firmamız ile ilgili kısa bir araştırma yaptığınız zaman orada müşterilerimizin yorumlarını görebilirsiniz. Kalitenin öncüsü olan firmamız uzman ustalarıyla da ünlü olmakla beraber cep telefonlarınızı en hızlı şekilde tamir etmek için durmadan çalışıyorlar. Farklı firmalar gibi cep telefonlarınızı günlerce bekletmiyoruz.

Veyahut telefon tamiri adı altında cep telefonlarınızı teslim alıp farklı firmalarda asla tamir ettirip aracı firma rolü oynamıyoruz. Her zaman ilk ve uzman ellerde cep telefonunuz tamir ettirilecek. Cep telefonlarınız kısa sürede tamir edilirken izleme fırsatı sunuyoruz. Firmamıza gelen iphone model cep telefonlarında ekran değişimi ustalarımız tarafından ortalama 30-60 dakika arasında gerçekleştirilmektedir. Bu süre zarfında cep telefonunuzun ekranı değiştirilir. Değiştirildikten sonra herhangi bir problem söz konusu değilse telefonunuz size teslim edilir. Kadıköy cep dünyasına uğramayı sakın unutmayın sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir