İPhone 5 Ekran Değişimi

İphone 5 ekran tamiri

İphone 5 Ekran çatlaması, telefon dokunmatiğinin bozulması, cihazın su ile temasından kaynaklı her türlü ekran problemleriniz acil olarak Kadıköy Cep Dünyasında uzman teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır. Yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde ve şeffaf bir şekilde gerçekleşir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun her türlü iphone 5 ekran değişimi problemlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Kadıköy Cep Dünyasına gönderin. Uzman teknisyenlerimiz acil ekran değişimini yapıp sizlere 1 saat içerisinde geri göndersin.
Üstelik müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile her türlü iphone 5 ekran değişim ve tamirat işlemlerini canlı olarak görüntülü arama ile sizlere izletmekteyiz. Müsait olmayan ve yapılan işlemleri merak eden müşterilerimiz için ise eğer isterlerse yapılan tüm işlemleri kayda alıp sizlere telefonunuz ile birlikte teslim edilmektedir.

İphone 5 Ekran Değişimi İçin Ne kadar öderim?

İphone 5 ekran değişiminiz çok uygun fiyatlara değiştirilmektedir. Kadıköy Cep Dünyası olarak iphone 5 ekran değişiminizi sadece 99 TL ‘ye değiştirmekteyiz.
Ayrıca yapılan tüm ekran işlemleri 6 ay boyunca firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. İphone 5 ekran değişimi işlemi sonrasında bir problem yaşamanız durumunda 6 ay boyunca teknisyenlerimiz ücretsiz olarak gerekli işlemleri yapmaktadır.

İphone 5 Ekran Değişimi İşlemi Ne Kadar Sürer?

Kadıköy Cep Dünyası olarak müşterilerimize acil ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız ekran değişim işlemleri 20 dakika gibi kısa bir sürede değiştirilip sizlere teslim edilmektedir.
İphone 5 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından sağlamlık testine tutulmadan sizlere teslim edilmez.
İphone 5 ekran değişimi sonrası ürününüzde herhangi bir tamirat işlemi yapıldığını kesinlikle anlamazsınız. Orijinal gibi işlem yapılır. Dokunmatik ekran da ve görüntü kalitesinde bir problem yaşanmaz
Ekran değişimi işlemi sırasında telefonunuzda bulunan tüm özel bilgileriniz korunur ve silinmez.

Neden Biz?

İphone 5 ekran değişimi için en güvenilir ve en hızlı adresiniz Kadıköy Cep Dünyasıdır.
Tüm iphone 5 ekran problemlerinizde uzman teknisyenlerimiz bir telefon kadar yakınınızda.
Yapılan işlemler sizlerin gözü önünde yapılmaktadır
Müşterilerimizin isteği üzerine görüntülü olarak değişim işlemleri izletilmektedir.
Kalite ve güven arıyorsanız mutlaka Kadıköy Cep Dünyasını tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi