İPhone 5c Ekran Değişimi

iphone 5c ekran değişimi kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası olarak sizlere 15 yıldır kaliteli ve hızlı hizmet vermeye devam etmekteyiz. İphone 5c ekran da çatlama, kırılma, cihazın suya düşmesinden kaynaklı ekran problemleri, dokunmatiğin çalışmaması vb. tüm problemleriniz deneyimli teknik elemanlarımız ile çözüme kavuşturmaktayız.

İphone 5c Ekran Değişim İşlemi

Cihazınızı tamir etmeden önce arıza tespiti yapmaktayız ve fiyat konusunda sizleri bilgilendirdikten sonra tamir işlemine geçmekteyiz.
İphone 5c ekran değişimi işlemlerini uzman teknisyenlerimiz tarafından sizlerin gözü önünde hiçbir kapalı ortam olmadan değiştirilmektedir.
Tüm iphone 5c ekran değişim işlemlerinde AA Plus kalitesin de malzemeler ve son teknoloji cihazlar kullanılarak ekran değişim işlemleri yapılmaktadır.
Yaptıracağınız ekran değişim işlemlerinizi 20 dakika gibi kısa bir zaman diliminde tamirini yapıp sizlere teslim ediyoruz.

Kadıköy Cep Dünyası olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile Türkiye’nin her yerinden gelen İphone 5c ekran değişimi işlemlerini yapıp sizlere 1 saat gibi bir kısa zamanda tekrar geri göndermekteyiz. Yapılan tüm ekran değişim işlemlerini görmek isteyen müşterilerimizi görüntülü arayıp canlı olarak uzmanlarımız yaptığı işlemleri izletmekteyiz. Eğer isterseniz yapılan işlemleri kayda alıp sizlere göndermekteyiz.

İphone 5c Değişim Fiyatı

İphone 5c ekran değişim ücreti firmamızda sadece 99 TL’ye yapılmaktadır. Ayrıca kırılmaz ekran koruyucumuz da sizlere hediyemizdir

Garanti Süremiz

Yaptığımız tüm ekran değişim işlemler firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. İphone 5c ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (kişisel kullanım dan kaynaklı sorunlar dışında) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişim işlemini yapmaktadır.

İphone 5c ekran değişimi sonrası telefonunuz da ki özel bilgileriniz silinmez. Ayrıca yapılan değişim işlemi kesinlikle anlaşılmaz. Görüntü ve dokunmatiği ilk günkü gibi gözükür.

Neden Kadıköy Cep Dünyası

İphone ekran değişiminde en güvenilir hizmet deyince akla firmamız gelmektedir.
Yapılan tüm tamirat işlemleri sizlerin gözü önünde yapılmaktadır.
Şeffaflık ve titizlik altın kuralımızdır.
15 yıldır deneyimli uzman teknisyenlerimiz ile acil ekran değişim hizmeti vermekteyiz

İphone 5c ekran değişimi ile ilgili yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi