İPhone 5S Ekran Değişimi

iphone 5s ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak işinde uzman teknisyenlerimizle sizlere 15 yıldır en kaliteli ,en hızlı ve en iyi hizmeti sunma çabası içerisindeyiz.

İphone 5s ekran değişimini güven içerisinde teknisyenlerimize teslim edebilirsiniz. Kadıköy Cep Dünyası olarak acil ekran değişimleri sizlerin gözü önünde hızlı ve şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.

İphone 5s Ekran Değişimi

İphone 5s ekran camında çatlak oluşması, ekranının kırılması, dokunmatiğinde problem yaşanması veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlarınız profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yeni gibi yapılmaktadır.
İphone 5s ekran değişimi işlemlerinizi sizlerin gözü önünde şeffaf ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
20 dakika gibi kısa bir zamanda acil ekran değişimi teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
İphone 5s acil ekran değişimi işlemlerinizi Kadıköy Cep Dünyası olarak sadece 20 dakika gibi kısa bir zaman diliminde bitirip sizlere teslim ediyoruz.
Türkiye’nin hemen her yerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile hizmet vermekteyiz. Sizlerin tek yapması gereken anlaşmalı olduğumuz kargo ile iphone 5s telefonunuzu Kadıköy Cep Dünyasına göndermek olacaktır. İsteğiniz üzerine sizleri görüntülü arayıp yaptığımız tüm ekran değişim işlemini canlı olarak izletebilmekteyiz.
Müsait olmayan müşterilerimiz için ise arzu eder iseler İphone 5s ekran değişimi ile ilgili yapmış olduğumuz tüm işlemleri video kaydına alıp ürün teslimiyle birlikte göndermekteyiz.
Kadıköy Cep Dünyası olarak ürününüzün tamir işlemini 1 saat içerisinde yapıp hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere aynı gün ulaştırıyoruz.
Ayrıca İphone 5s ekran değişimi teknisyenlerimiz tarafından gerekli tüm sağlamlık testleri ve kontrolleri yapılıp güven içinde sizlere teslim edilmektedir.
İphone 5s ekran değişim işlemi sırasında telefonunuzda bulunan özel bilgileriniz kesinlikle silinmez korunur.

İphone 5s Ekran Değişim Fiyatı ve Garanti Süresi

İphone 5s ekran değişim işleminizi Kadıköy Cep Dünyası olarak AA plus kalitesinde malzemeler kullanarak sadece 99.00 TL ‘ye yapmaktayız.
Yapılan tüm ekran değişimi işlemleri firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti altına alınmaktadır.

Neden Kadıköy Cep Dünyası

Tüm ekran değişim işlemlerinizi sizlerin gözü önünde yapmaktayız.
15 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet vermekteyiz
Ekran değişim işlemlerini sizlere video ile izletmekteyiz
Acil ekran değişimi deyince akla Kadıköy Cep Dünyası gelmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi