iphone 6s Plus Ekran Değişimi

iphone 6s Plus Ekran Değişimi

 15 Yıllık tecrübemiz ve deneyimli uzman personelimiz ile Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm ekran değişimi işlemlerinde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İphone 6 s plus telefon ekranında çatlama, düşmeden kaynaklı ekranın kırılması, telefon dokunmatiğinin bozulması, ekran çözünürlüğünde ki problemleriniz de hiç vakit kaybetmeden Kadıköy Cep Dünyasına gelmelisiniz.

Sadece ekran değişimi işlemi yapmıyoruz. Telefon tamir işlemi, şarj soketi tamiri, batarya değişimi, kasa ve arka kapak değişimlerinde de sizlere yardımcı olmaktayız.

Kadıköy Cep Dünyası olarak yapmış olduğumuz iphone 6 s plus telefon tamiri işlemlerini müşterilerimizin gözü önünde şeffaf bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca 20 dakika gibi kısa bir süre de tamir işlemini yapıp sizlere teslim etmekteyiz. Firmamızda bekleyip telefonunuza yaptığımız işlemleri izleyebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyasına Gelemeyen Müşterilerimiz İçin

İşyerin de yada firmamıza uzak bir yerde bulunup gelemeyecek durumda iseniz hiç endişe etmenize gerek yok. Kadıköy Cep Dünyasında olarak Motor kurye hizmetimiz ile biz sizlere gelmekteyiz. Firmamızı arayıp adres bilginizi verin ve çok kısa bir sürede uzman ekibimiz gelip telefon tamir işlemini sizlerin gözü önünde gerçekleştirsin. Motor kurye hizmetimizi çok uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. (Fiyatlarımız mesafeye göre değişmektedir.)

Başka bir ilde olup telefon tamirini firmamıza yaptırmak isteyen müşterilerimizin ise tek yapması gereken şey anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile iphone 6 s plus akıllı telefonunu bizlere göndermek olacaktır. Uzman teknisyenlerimiz İphone 6 s plus ekran değişimi işlemlerini aynı gün yapıp sizlere geri göndermektedir.

Firmamıza gelemeyen müşterilerimiz iphone 6s plus akıllı telefonuna nasıl bir işlem yapıldığını görüntülü arama ile canlı olarak izleyebilir. Yada kayda alınmasını talep ettiğiniz takdir de sizler için yaptığımız tüm işlemleri kayda alıp göndermekteyiz.

Cep telefonu tamirinde son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Ayrıca yine tamir işleminde kullandığımız malzemeler ise AA PLUS kalitesinde olup orijinale yakındır.

Kadıköy Cep Dünyası olarak iphone 6 s plus telefonunuza yaptığımız işlemlere 6 ay boyunca garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında yaptığımız işlemlerle alakalı sorunlarınız uzman teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulacaktır.

iphone Ekran Değişim Fiyatları

iphone 4 Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 5 Ekran Değişim fiyatı 120 tl
iphone 5s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 6 Ekran Değişim Fiyatı 149 tl
iphone 6s Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 199 tl
iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 tl
iphone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 299 tl
iphone x Ekran Değişim Fiyatı 1550 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi