iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi 199 TL

 Kadıköy Cep Dünyası olarak 15 Yıllık tecrübemiz ve işinde uzman teknisyenlerimizle sizlere en güvenilir, en kaliteli, en iyi ve en hızlı hizmeti sunma çabası içerisindeyiz.

İphone 7 ekran değişimi sizlerin gözü önünde kapalı ve gizli bir bölme kullanılmadan yapılmaktadır. Müşterilerimiz isterlerse firmamızda bekleyip hep yapılan işlemleri canlı izleyip hem de 20 dakika gibi kısa bir zamanda akıllı telefonlarını alabilirler. AA Plus kalitesinde malzemeler kullanılarak tamir işlemi yapmaktayız. Ve yine son teknoloji cihazlar kullanmaktayız.

Ekran değişimi dışında telefon tamiri, batarya değişimi, şarj soketi tamiri, kasa değişimi ve arka kapak değişimini de firmamızda yaptırabilirsiniz.

Firmamıza Gelemeyen Müşterilerimiz İçin:

Çalışmakta olan yada firmamıza uzak bir yerde olup gelemeyen müşterilerimiz için motor kurye ile hizmet vermekteyiz. Bizleri arayın ve adres bilginizi verin, çok kısa bir zamanda uzman ekibimiz motor kurye ile sizlere gelip cihazınızı tamir etsin. ( Motor kurye hizmetimizin fiyatları mesafeye göre değişmektedir.)

Kadıköy Cep Dünyası olarak Türkiye’nin her yerine kargo ile de hizmet vermekteyiz. İl dışında olan müşterilerimizin tek yapması gereken anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile İphone 7 Plus telefonunu bize göndermek olacaktır. Aynı gün tamirini yapıp ürününüzü sizlere geri göndermekteyiz.

Tamir işlemleri istek üzerine canlı olarak izletilmektedir. Yapılan tamir işlemlerini merak eden müşterilerimiz görüntülü arama ile canlı olarak izleyebilirler. Görüntülü arama için müsait olamayan ama tamir işlemini görmek isteyen müşterilerimiz eğer isterlerse yapılan işlemleri kayda çekip vermekteyiz.

 İphone 7 Ekran Değişim Fiyatı

İphone 7 ekran değişimini çok uygun bir fiyata yapmaktayız. Firmamızda ekran değişim ücreti sadece 149 TL’dir. Ayrıca ekran değişiminde yaptığımız tüm işlemlere Kadıköy Cep Dünyası olarak 6 ay garanti vermekteyiz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

  • Ekran değişim işlemlerini sizlerin gözü önünde yapmaktayız.
  • Görüntülü arama ile canlı olarak cihazınıza yapılan işlemleri izletmekteyiz.
  • Kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz.
  • 15 yıllık bir tecrübe ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet etmekteyiz.

 iphone 4 Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 5 Ekran Değişim fiyatı 120 tl
iphone 5s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 6 Ekran Değişim Fiyatı 149 tl
iphone 6s Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 199 tl
iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 tl
iphone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 299 tl
iphone x Ekran Değişim Fiyatı 1550 tl

iphone 7 Ekran Değişimi,iphone 7 Ekran Değişimi Kadıköy,iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı,iphone 7 Ekran Değişimi Kadıköy ,Kırık iphone 7 Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy, İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Tamiri,İphone Ekran Nerde Değiştirebilirim,İphone Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Kırıldı,İphone Ekran Fiyatı,İphone Ekran Değişim Fiyatı, İphone Ekran Değişimi Ne Kadar, Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Tamiri,Apple Ekran Nerde Değiştirebilirim,Apple Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Kırıldı,Apple Ekran Fiyatı,Apple Ekran Değişim Fiyatı, Apple Ekran Değişimi Ne Kadar 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi