iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi 249 TL

İphone 7 plus ekranında meydana gelen görüntü problemleri, telefon dokunmatiğinin çalışmaması, batarya sorunu, arka kapak değişimi ve şarj soketi gibi tamirine ihtiyaç duyduğunuz problemleriniz de hiç zaman kaybetmeden Kadıköy Cep Dünyasına uğramanızda fayda var.

İphone 7 plus ekran değişimini uzman teknisyenlerimiz sizlerin gözü önünde şeffaf ve steril bir ortamda gerçekleştirmektedir. Firmamızda oturup işlemleri canlı olarak izleyebilir ve 20 dakika gibi kısa bir sürede tamiri yapılacak olan telefonunuzu bekleyip alabilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu son teknoloji makinalar ile yapmaktayız. Ayrıca AA Plus kalitesinde orijinale yakın malzemeler kullanmaktayız.

Yaptığımız tüm ekran değişimi ve telefon tamiri işlemlerine 6 ay boyunca garanti vermekteyiz. Bu süre zarfında yaptığımız işlemler ile alakalı yaşayacağınız her türlü sorunda ücretsiz olarak Kadıköy Cep Dünyasına gelebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyasına Gelemiyorum?

Firmamıza gelemeyecek durumda olan müşterilerimiz için motor kurye hizmeti sunmaktayız. Bizleri arayıp adres bilginizi verin, çok kısa bir sürede motor kurye ekibimiz gelip ekran değişimi işlemini sizlerin gözü önünde gerçekleştirsin. Motor kurye hizmetimiz çok uygun fiyatlarla sizlere gelmektedir. (Fiyatlar gidilecek olan mesafeye göre değişmektedir)

Başka İldeyim Telefonumun Tamirini Firmanıza Nasıl Yaptırabilirim?

Kadıköy Cep Dünyası olarak Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Sizlerin yapması gereken tek şey anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına iphone 7 plus telefonunu vermek olacaktır. Kargo ile firmamıza ulaşan akıllı telefonunuz aynı gün tamir edilip sizlere geri gönderilmektedir.

 Telefonuma Yapılan İşlemleri Bilmek İstiyorum?

Yaptığımız tamir işlemlerini göz önünde yapmakla birlikte firmamıza gelemeyip iphone 7 plus akıllı telefonunu gönderen müşterilerimiz isterlerse görüntülü arama ile tamir işlemlerini canlı olarak izleyebilir. Ayrıca görüntülü aramaya müsait olmayan müşterilerimiz için ise istekleri üzerine yaptığımız tamir işlemini kayda alıp göndermekteyiz.

Neden Kadıköy Cep Dünyasını Seçmeliyim?

  • Kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız Kadıköy Cep Dünyasına
  • Göz önünde tamir işlemi yaparak şeffaflığımızı ortaya koyuyoruz.
  • Kadıköy Cep Dünyasına gelemeyen müşterilerimize motor kurye hizmeti ile biz gitmekteyiz.
  • Müşteri memnuniyeti firmamız için önemlidir.

iphone Ekran Değişim Fiyatları

iphone 4 Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 5 Ekran Değişim fiyatı 120 tl
iphone 5s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 6 Ekran Değişim Fiyatı 149 tl
iphone 6s Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 199 tl
iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 tl
iphone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 299 tl
iphone x Ekran Değişim Fiyatı 1550 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi