iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi

iPhone 7 ve Plus ses entegresi değişimi konusunda sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, iPhone telefonlarınızda yaşadığınız ses sorunlarında profesyonel çözümler sunar. Firmamız, iPhone telefonlarınızda meydana gelen ses problemlerine her zaman alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olur. Bunun yanında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Böylece telefonlarınızda istenmedik sorunlar meydana gelmez ve aynı zamanda farklı donanımlar da zarar görmeden ses entegresi değişiminiz yapılmış olur.

iPhone 7 ve Plus Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 7 ses entegresi sorunu teknik servisimizde uzman ve deneyimli teknisyenlerin yanı sıra steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda yapılır. Ses entegresi değişimlerinde cihazınız için gerekli ortam oluşturulmadan asla işlemlere başlanmaz. Genel olarak bir ses entegresi değişimi ise şu şekilde yapılır;

  • Öncelikle iPhone telefonlarınız uzman ekibimiz tarafından inceleyemeye alınır ve sorunun tam olarak neden kaynaklandığı belirlenir.
  • Bunun ardından donanım kaynaklı bir problem olması halinde öncelikle telefon açılır ve anakarttan ayrılır.
  • Telefonun açılmasından sonra ses entegresi değişimi yapılır.
  • Bu şekilde problem giderildikten sonra telefonda sökülen tüm parçalar tekrar birleştirilir.
  • Yapılan bu işlemlerin ardından gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek iPhone sizlerin de kontrolüne sunulur ve onay vermeniz halinde teslimat yapılır.

iPhone 7 ve Plus Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 7 ve Plus modellerinde ses entegresi değişimi sonrasında merak edilen durumlardan biri de telefonlarda yer alan bilgilerin silinip silinmediğidir. Teknik servisimizde yapılan ses entegresi değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin silinmemesi için gerekli tüm önlemler alınır. Bu yüzden bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve ses entegresi değişimlerinde bizi tercih edebilirsiniz.

iPhone 7 ve Plus Ses Entegresi Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde ses entegresi değişimleri yaklaşık olarak 30 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Uzman çalışanlarımız tarafından sorun tespiti yapılmasının ardından telefonlarınız parçalarına ayrılır ve ses entegresi değiştirilerek tekrar size teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi