İphone 8 Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde, uzun zamandır bakım onarım işlemleri sunan bir teknik firmayız. Firma olarak önemli olan şey, detaycı adımlar atarak ilerlemektir. Bu kapsamda bakıldığında da arka cam değişimlerini titiz bir şekilde gerçekleşir. Çünkü arka cam bir telefonunun gövdesi ve kasasını da etkileyecek bir düzenlemeyle ilerlemektedir.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de yapmış olduğumuz için bazı zamanlarda ekran değişimi ile arka cam değişimi düzenlemelerini karıştırmamak gerek. Bizler arka cam değişimi düzenlemeleri açısından sistematik bir şekilde ve detaylı bir düzenlemeye erişim sağlayarak sonuç odaklı bir bakım onarım düzenini ortaya çıkarmaktayız.

Kadıköy’deki En Nitelikli Telefon Servis Merkezi

İphone 8 arka cam değişimi Kadıköy merkezli şubemizde, İphone marka telefonların arka cam değişimlerini titizlikle gerçekleştiririz. Öncelikle İphone marka telefonlardaki cam hassasiyeti ve ekranların önemini bilen bir ekibiz. Bu sebepten minyatür aletlerle titiz bir şekilde arka cam çıkarımın gerçekleştirir, gövde ve kasa kontrolünü de o doğrultuda sağlarız. Sonrasında ise kısa bir ekran temizleme ve arka cam değişimi düzenine geçiş gerçekleştirmiş oluruz. Bu sebepten dolayı da sorunsuz bir adım atma imkanı sağlar, telefonlarınızı da ilk günkü kadar kaliteli bir konuma yerleştirmeyi başarırız. Bu konuda uzman personellerimiz de arka cam değişimi sonrasında telefonları baştan aşağı kontrolünü sağladıktan sonra müşteriye teslim etmeye özen gösterir.

İphone 8 Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

İphone marka telefonlarınızın arka cam değişimi ile birlikte birçok bakım onarım işlemlerini de sağlamaya özen gösteren bir ekibiz. 20 senedir tecrübeli bir şekilde sürdürmekte olduğumuz hizmet aşamalarımız sayesinde, müşterilerimize en iyisini aktarmayı başarmaktayız. Bu kapsamda da sunulan hizmet modellerimizi de şu şekilde sıralamak mümkün olabilir;

İstanbul’un her bölgesine araçla giderek, müşterimizin ayağına kadar giderek bakım onarım işlemleri yapma

  • 6 aylık işçilik ve garanti kapsamı
  • 15 dakika içerisinde telefon onarım işlemleri
  • Orijinaline yakın yedek parça takviyesi gerçekleştirme
  • %10’luk öğrenci ve emekli indirimi sunma
  • Türkiye’de her bölgeden kargo ile telefon alarak görüntülü kamera ile ilerleyiş sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi