iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 Ekran Değişimi 249 TL

Kadıköy Cep Dünyası olarak 15 Yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. Telefonunuzda meydana gelen her türlü ekran problemlerinde bize gelebilirsiniz. Ekran değişimi dışında telefon tamir işlemi de yapmaktayız. Ayrıca şarj soketi tamiri, batarya değişimi, arka kapak ve kasa değişimi için de Kadıköy Cep Dünyasını tercih edebilirsiniz.

 İphone 8 Ekran Değişimi

İphone 8 ekran değişimi kapalı bir oda yada bölme kullanılmadan müşterilerimizin gözü önünde steril ve şeffaf bir ortamda yapılmaktadır. Dilerseniz firmamızda çayınızı yada kahvenizi yudumlar iken işlemin nasıl yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Ekran değişim işlemleri son teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Değişim ve tamir için kullandığımız malzemeler ise orijinale yakın AA Plus kalitesinde malzemelerdir.

Firmaya Gelemiyorum Nasıl Telefonumu Tamir Ettirebilirim? بوكر حقيقي

İşinden zaman bulamayan yada firmamızın bulunduğu yere uzak olup gelemeyen müşterilerimize biz gitmekteyiz. لعبه روليت Kadıköy Cep Dünyasını arayıp gelmemizi istediğiniz adresi bildirin Motor Kurye ekibimiz çok kısa bir zamanda gelip tamir işlemini sizlerin gözü önünde gerçekleştirsin. (Motor kurye ekibimiz mesafeye göre ücret almaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. كازينوهات )

Ayrıca Kadıköy Cep Dünyası olarak il dışındaki müşterilerimize de kargo ile hizmet vermekteyiz. Ekran değişimi için telefonunuzu anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bize gönderin. لعبة طاولة الزهر Uzman teknisyenlerimiz tamirini yapıp akıllı telefonunuzu 1 saat içerisinde sizlere geri göndersin.

Ekran Tamirinde Nasıl İşlem Yapıldı?

İphone 8 Ekran tamirinin yapım aşamasını merak eden müşterilerimiz görüntülü arama ile tüm işlemleri canlı olarak izleyebilir. Görüntülü arama için müsait bir zamanda değil iseniz yine isteğiniz üzerine yaptığımız tamir işlemlerini kayda alıp sizlere vermekteyiz.

Tamir Sonrası:

İphone 8 Ekran Değişimi sırasında telefonunuzun içinde bulunan özel bilgileriniz kesinlikle silinmez.

Yapılan tamir işlemi sonrasında ekran da kötü bir görüntü oluşmaz ve dokunma hassasiyeti ile alakalı da hiçbir sorun yaşanmaz. تعلم اسرار الروليت

İphone 8 Ekran Değişim Fiyatı

İphone 8 ekran değişimini çok uygun bir fiyata yapmaktayız. Firmamızda ekran değişim ücreti sadece 249 TL’dir.

İphone 8 ekran değişimi firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti altına alınmaktadır.

 Neden Kadıköy Cep Dünyasını Seçmeliyim?

  • Hızlı ve garantili hizmet istiyorsanız mutlaka bizi seçmelisiniz.
  • 15 Yıllık tecrübemiz ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
  • Yapılan işlemler göz önünde şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.
  • Müşteri memnuniyeti firmamız için oldukça önemlidir. بيت فاينل

iphone 4 Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 4 s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 5 Ekran Değişim fiyatı 120 tl
iphone 5s Ekran Değişim Fiyatı 120 tl
iphone 6 Ekran Değişim Fiyatı 149 tl
iphone 6s Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı 179 tl
iphone 6s Plus Ekran Değişim Fiyatı 199 tl
iphone 7 Ekran Değişimi Fiyatı 199 tl
iphone 7 Plus Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Ekran Değişim Fiyatı 249 tl
iphone 8 Plus Ekran Değişim Fiyatı 299 tl
iphone x Ekran Değişim Fiyatı 1550 tl

 iphone 8 Ekran Değişimi,iphone 8 Ekran Değişimi Kadıköy,iphone 8 Ekran Değişimi Fiyatı,iphone 8 Ekran Değişimi Kadıköy ,Kırık iphone 8 Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy, İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Tamiri,İphone Ekran Nerde Değiştirebilirim,İphone Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı İphone Ekran Değişimi,İphone Ekran Kırıldı,İphone Ekran Fiyatı,İphone Ekran Değişim Fiyatı, İphone Ekran Değişimi Ne Kadar, Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Tamiri,Apple Ekran Nerde Değiştirebilirim,Apple Ekran Değişimive Tamiri,Kadiköy Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Değişimi Kadıköy,En Hızlı Apple Ekran Değişimi,Apple Ekran Kırıldı,Apple Ekran Fiyatı,Apple Ekran Değişim Fiyatı, Apple Ekran Değişimi Ne Kadar 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *