İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesi içinde telefon bakım hizmetleri sunan firmayız. Bu hizmetleri seneler boyunca sürdürüyoruz. Arka cam değiştirme ise akıllı telefonlar için en fazla dikkat edilmesi gereken aşamalarla şekillenmek zorundadır. İşte bu sebepten dolayı da genel yapısı ve sistemi göz önüne alarak ilerlemiş olduğumuz her işlemde bizler en iyisini ortaya koyma çabası içindeyizdir.

Sadece arka cam değişimi de yaparak ilerleyen ekiplerimiz, önceliğini de en iyisine odaklanmaya sunduğu için herhangi bir sıkıntı çıkmayacak bir konumu da beraberinde getirmiş olur. Bu sebepten dolayı da gerçekleştirilen her işlemde başarılı ve sonucu yüksek bir mod bizim ekiplerimiz tarafından sunulmaktadır.

Kadıköy Bölgesinin En Güçlü Bakım Servisi

İphone 8 plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesi açısından detaycılığı değerlendireceğiniz birçok unsuru da anbean aktarabilecek bir düzenimiz var. Bu sebepten öncelikli olarak telefonlarınızın arka cam değişimini yapmadan önce genel yapısı da inceleme altına alınır. Bu kapsamda bakıldığında da kasa, gövde ve hafızalar gibi unsurlar her zaman koruma altına alınarak değerlendirilmek zorunda kalmaktadır. Bu işlevselliği denedikçe çok daha verim sağlayıcı bir kazanım düzeni de ortaya çıkartılmış olacaktır. Her açıdan bir bakım onarım işlemi sayesinde telefonlarınızı ilk günkü kalitesinin de üzerine çıkacak bir konumda düzenlemeye özen göstermekteyiz.

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Sonrası Açılmıyor

İphone 8 Plus arka cam değişimi işlemleri sonrasında açılmama durumlarında ise doğrudan müdahale etmemiz de mümkün hale gelebilir. Özellikle pek çok detaycılığı anbean aktarmak konusunda kaçınmamakta olan ekiplerimiz sayesinde, herhangi bir sıkıntı çıkmadan arka cam değşimi düzenlerini şekillendiriyoruz.

Bunun yanı sıra firma olarak aktarmaya özen gösterdiğimiz hizmet modelleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • İstanbul’da her bölgeye doğrudan araçlarımızla gidip bizzat bakım onarım işlemlerini gerçekleştirme
  • Türkiye’de her şehirden telefon alımını gerçekleştirerek tamir işlemlerini bizzat görüntülü kamera eşliğinde yapma
  • Orijinaline en yakın yedek parça takviyesinde bulunarak ilerleme
  • 6 aylık işçilik ve yedek parça garantisi
  • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirim

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir