İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone 8 plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesinde bu model telefonlardaki ekran ve cam kırılmalarına doğrudan müdahale etmekteyiz. Firma olarak 20 senedir bu sektörün içindeyiz ve gerçekten de telefon bakım onarım işlemlerinde en niteliklisini aktarmaya özen göstermekteyiz. Bu sistemi göz önüne aldığımızda da İphone 8 Plus marka cihazınızın ne denli hassasiyet gerektirdiği bilinciyle hareket ediyoruz.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştire ekibimizde arka cam değişimi çok önem taşımaktadır. Çünkü arka camın kırılması demek esasında telefonun gövdesinin kırılması anlamına çıkmaktadır. Bu noktada da gövde kısmındaki kırılma, çatlama sıkıntılarına doğrudan müdahale edilmesi gerekir.

Kadıköy Arka Cam Değiştirme Hizmetleri

İphone 8 Plus arka cam değişimi Kadıköy bölgesine hizmet veren servis personellerimiz, mevcut sorunların tek tek raporunu müşteriler için sunmaktadır. Yani arka cam ile eş zamanlı olarak telefonunuzun kasasında ne şekilde bir sorunun olduğu, gövdesinin eskisi konumda olup olmadığı ve ne yönde bir bakım aşaması uygulanacağına dair her zaman belli bir sistem üzerinden adımlar atılarak ilerlenir. Bu adımlar içerisine de müşterileri de dahil eder, verim sağlayıcı bir konum oluşturmaktayız. Bu düzenlemeleri de elimizin altında tuttuğumuz için herhangi bir sıkıntı çıkmadan, telefonunuzdaki dokunmatik ekran hassasiyetini de aynı seviyelere aktaracak şekilde ilerleyerek bakım onarım aşamasını sonuçlandırmayı başarmasını biliriz.

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi Sonrası Açılmıyor

Her zaman güvenilir hizmetler sunarak ilerlemeye özen göstermekte olan personellerimiz bütün olası sorunlara karşı da geniş hizmetler sunmaktadır. Bu kapsamda da sunmakta olduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizi de şu şekilde sıralamak isteriz;

  • İstanbul’un her bölgesine bizzat aracımız ile gelerek hizmet veriyoruz
  • İşlem sonrasında 6 ayı kapsayan işçilik ve parça garantisi sunuyoruz
  • Her onarım işlemimizi 15 dakika içerisinde sonuçlandırmaya özen gösteriyoruz
  • Türkiye’nin her bölgesine de kargo gönderimi ile işlem sunuyoruz. Yani göndermiş olduğunuz arızalı telefonları görüntülü sohbet eşliğinde sizlerin gözü önünde tamir edebiliriz
  • Öğrenci ve emeklilere %10’luk indirimler sunmaktayız.
  • Her zaman müşteri memnuniyeti bilinciyle hareket eden donanımlı bir firmayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi