İPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iphone 8 plus ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak İphone 8 Plus ekranında meydana gelen her türlü problemlerinizi çok hızlı ve güvenli bir şekilde firmamızın deneyimli teknisyenleri tarafından çözüme kavuşturmaktayız. Acil ekran değişimi için vazgeçilmez adresiniz olarak 15 yıldır sizlere iyi ve kaliteli hizmet etmekten guru duyarız.

İphone 8 Plus Ekran Değişimi

İphone 8 plus ekran değişimi hiçbir kapalı ortama geçilmeden, gizli bir bölme kullanılmadan tamamen sizleri gözü önünde şeffaf ve steril bir ortamda ekran değişimi yapılmaktadır. Üstelik sizler dilerseniz firmamızda oturup ikram edeceğimiz çay yada kahveyi yudumlar iken işlemin nasıl yapıldığını gözlemleyebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası olarak firmamıza gelemeyen ve acil ekran değişimi isteyen il dışındaki müşterilerimize de anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile hizmet vermekteyiz. İphone 8 plus telefonunuzu bize gönderin uzman teknisyenlerimiz tarafından 1 saat içerisinde ekran değişimini ve gerekli tamiratı yapıp sizlere hızlı bir şekilde geri gönderelim.
Uzakta olup iphone 8 plus ekran değişiminin güvenli yapıldığına emin olmak istiyor iseniz canlı olarak yaptığımız tüm işlemleri görüntülü arama ile sizlere izletebiliriz. Müsait durumunda değil eğer iseniz iphone 8 plus ekran değişiminde yapılan tüm işlemleri video kaydına alıp sizlere gönderebilmekteyiz.
İphone 8 plus acil ekran değişimi esnasında kullanılan tüm malzemelerimiz AA Plus kalitesindedir.
Acil ekran değişimi dışında telefonunuzun orijinal parçalarının zarar görmemesine de ekstra özen gösterilmektedir.

İphone 8 plus Ekran Değişimi esnasın da telefonunuzun içinde bulunan özel bilgileriniz silineceğinden korkmanıza gerek yok. Uzman teknisyenlerimiz bu konuda titizlikle davranır ve bilgilerinizin silinmemesini sağlar.
İphone 8 plus ekran değişimi sonrasında telefonunuzun işlem görmüş olduğunu asla anlamazsınız. Acil ekran değişim işlemi sonrasında değişen ekran da kötü bir görüntü oluşmaz ayrıca dokunma hassasiyeti ile alakalı da hiçbir sorun yaşanmaz.
İphone 8 plus ekran değişimi firmamız tarafından 6 ay boyunca garantilidir. Bu süre zarfında ekranınızla alakalı yaşayacağınız her türlü problem ücretsiz olarak firmamız tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Neden Biz?
15 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Ekran değişimlerinde hızlı ve garantili hizmet almak istiyorsanız mutlaka Kadıköy Cep Dünyasını tercih etmelisiniz.
İphone 8 plus ekran değişimi sizlerin gözü önünde yapılmaktadır. Şeffaflık 15 yıldır temel ilkemizdir.
Acil ekran değişimi için tek adresiz diyebiliriz.
Müşteri memnuniyeti firmamız için her zaman önceliğimiz olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi