İphone Batarya Değişimi Kadıköy

İphone batarya değişimi Kadıköy bölgesi içinde bizler senelerdir güvenilir telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştiren güçlü firmayız. Özellikle de batarya bakım onarım aşamalarında %100 kalite ve dolgun bir düzenleme ile ilerlemeye çaba gösteririz. Bu da ortaya olabildiğince kalıcı sonuçlar çıkarmayı başarmaktadır.

Sadece dokunmatik ekran değişimi işlemleri de gerçekleştire ekiplerimiz sayesinde, kalıcı ve uzun soluklu bir bakım onarım düzeni kurmaktayız. Bu sistemi göz önüne aldığımız zaman verim sağlayıcı bir düzen kurduğumuz için, telefonlarda var olan sorunu sıkıntısız bir şekilde ötelemeyi de başarmış olacağız. Bunun için firma yetkili personellerimiz ile ulaşıma geçmeniz de yeterli olacaktır.

Güvenilir ve Kaliteli Telefon Servis Hizmetleri

İphone batarya değişimi Kadıköy bölgesi içerisinde güvenilir ve her zaman kaliteli bakım onarım işlemleri gerçekleştiririz. Değişim gerektiren bataryaların çıkarımında da yeni bataryaların telefonunuza monte edilmesinde de titiz adımlar atarız. Bu da ortaya gerçekten de kalıcı sonuçlar çıkarmış olacaktır. Bu kapsamda ekran hassasiyeti ve telefonların kasasına zarar vermeme gibi unsurları da göz önünde tutarak ilerlemekteyiz. Bu gibi aşamaları detaylı bir şekilde aktararak ilerlediğimiz zaman zaten kısa süre içerisinde bataryaları değiştirip telefonlarınızı da ilk günkü kalitesine ulaştırma şansı da oluşturmuş olacağız. Bu yapı doğrultusunda ilerledikçe de sıkıntısız ve sistematik bir düzenleme de elinizin altında yer edinmiş olacak.

İphone Batarya Değişimi Sonrası Problemler

Gerçekleştirmekte olduğumuz her işlemi de belli balı garanti kapsamında şekillendirdiğimizi bilmenizi isteriz. He zaman müşteri memnuniyeti odağında şekil alan aşamalarımız kapsamında da firmamızın ortaya çıkardığı ayrıcalıklı hizmet seçenekleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • İstanbul’un her bölgesine araçla giderek bizzat müşterinin ayağına kadar ulaşıp bakım işlemleri yapma
  • 15 dakikada telefon tamir aşamalarını gerçekleştirme imkanı
  • 6 aylık hem işçi hem de yedek parça garantisi
  • Türkiye’de her şehirden kargo ile telefon alma ve tamir işlemlerini de telefon sahiplerine görüntülü sohbet eşliğinde gerçekleştirme
  • Orijinaline yakın yedek parça ve batarya değişimi
  • Öğrenci ve emekliler için de %10’luk indirim uygulamanın yanı sıra Tema Vakfı bağışları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi