iPhone Batarya Değişimi Sonrası

iPhone batarya değişimi sonrası dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Pek çok kullanıcı tarafından merak edilen konuların başında gelen bu durumla ilgili nelere dikkat edilmesi gerektiğine daha yakından bakalım ve sizlere bu konuda detaylı bilgiler vermeye çalışalım.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Performans Artışı Olur Mu?

iPhone telefonlarda batarya değişimi sonrasında performans açısından genel olarak bakıldığında bariz bir şekilde artış gözlenir. Çünkü iPhone telefonlarda batarya değişimleri çoğu zaman batarya sağlığının azalması ile gerçekleştirilir. Eski batarya telefon için mAh değerini tam olarak yansıtamayacağı için iPhone her zaman gerçek performansının altında çalışır. Ancak yeni bataryada durum tamamen farklıdır ve mAh değeri yükseleceği için iPhone istenen performansı ortaya koyar.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Günlük Kullanımda Artış Olur Mu?

iPhone telefonlarda batarya değişimi yapılmasının ardından günlük kullanımda ciddi oranda değişiklik meydana gelir. Örneğin günlük 3 ya da 4 saat giden şarj süresi, artık 10 – 15 saat arasında gitmeye başlar. Bunun yeni yeni bataryanın mAh değeri açısından yüksek bir seviyede olmasıdır. Batarya değişimi sonrasında batarya sağlığı sekmesinden yeni bataryanın son durumuna bakılarak da şarj hakkında bilgi edinmek mümkün olur.

iPhone Açılmıyor Neden Olabilir?

iPhone batarya değişimlerinde öncelikle uzman ve deneyimli kişilerden yardım almak gerekir. Bazı kullanıcılar batarya değişimi sonrasında iPhone telefonlarının açılmaması gibi durumlar ile karşı karşıya kalır. Bu nedenle batarya değişimi sonrasında istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Şimdi, bunların neler olduklarına daha yakından bakalım.

  • Batarya değişimleri her zaman uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılmalıdır.
  • Ayrıca orijinale en yakın bataryalar ile değişim yapılmalıdır.
  • Değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılmalıdır.
  • Bunların yanı sıra batarya değişimi sırasında telefonların diğer aksamlarına zarar verilmemesine dikkat edilmelidir.
  • Diğer yandan iPhone modeline uygun bir batarya ile değişim yapılmalıdır.

Eğer siz de batarya değişimi sonrasında istenmedik sorunlar yaşamak istemiyorsanız, bir an önce bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi