iphone Ekran Değişimi İşlemlerinde Sorulması Gereken 5 Soru!

iphone Ekran Değişimi İşleminde Sorulması Gereken 5 Madde !

Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak 20 yıllık deneyimimize dayanarak iphone ekran değişimi hizmetlerinde dikkat etmeniz gereken 5 noktaya değineceğiz. Bir firmadan iphone ekran değişimi hizmetleri alırken mutlaka bu kriterleri göz önünde bulundurunuz…

iphone Ekran Değişimi İşlemi Öncesinde Sorulması Gerekenler

1- Ekran Değişimi Garantili Mi?

Bir firmadan ekran değişimi hizmeti almadan önce mutlaka garanti verip vermediklerini araştırınız. Garanti vermeyen veya sadece 1 ay garanti veren firmalardan kesinlikle hizmet almayınız. Bir ekran değişimi işleminde garanti süreci en az 6 ay olmalıdır…

2- Kullanılan Parçalar Orjinal Mi?

Ekran Değişimi öncesinde takılacak olan parçanın orjinal olup olmadığını mutlaka sorgulayınız. Yan sanayi parçaların cihazınıza takılmamasına dikkat ediniz. Takılacak olan parçaların AA plus kalitesinde olmasına dikkat ediniz.

3- Göz Önünde Değişim Yapılıyor Mu?

Bir teknisyen sizden gizli bir şekilde ekran değişimi yapıyorsa mutlaka dolandırıcıdır. Bu tür bir çalışma prensibine sahip olan teknisyenlerin mutlaka sakladığı bir şeyler vardır. Göz önünde ekran değişimi yapıldığından emin olunuz.

4- Format İşlemi Uygulanıyor Mu?

iphone ekran değişimi işlemi öncesinde format işlemi uygulanıp uygulanmadığını sorgulayınız. Formatsız ekran değişimi hizmetleri veren firmalardan alacak olduğunuz ekran değişimi işlemi sayesinde verilerinizde herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

5- Komple Ekran Değişimi Yapılıyor Mu?

Kesinlikle sadece iphone ön cam değişimi işlemi yaptırmayınız. Aksi takdirde ilerleyen zamanlarda ekstra maliyetlerin altına girmek zorunda kalırsınız. İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın tamamen değiştirildiği ekran değişimi hizmetlerinden yararlanmanız cihazınızdan tam randıman alabilmenizi sağlayacaktır.

Neden Kadıköy Cep Dünyası

Kadıköy Cep Dünyası

1- 20 yıllık deneyim

2- Göz Önünde ekran değişimi

3- Ücretsiz ve aynı gün kargo fırsatı

4- iphone ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi

5- Ücretsiz otopark fırsatı

6- Öğrencilere %10 indirim

7- Ekran koruyucu hediye edilmesi

8- Yılın 365 günü en uygun fiyat garantisi

9- Formatsız iphone ekran değişimi

10- 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi

20 yıllık tecrübeye sahip olan iphone ekran değişimi Kadıköy Teknik Servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’ndan size özel teklifler almak ve iphone ekran değişimi hizmetleri ile alakalı olarak daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi