iPhone Ekran Değişimi Kaç Gün Sürer?

iPhone ekran değişimi kaç gün sürer? Merak edenler için birtakım açıklamalarda bulunacağımız yazımızda sizler de ekran sorunları için ekran değişimi yaptırmak zorunda kaldığınızda ne kadar beklemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Aslında ekran değişimi hizmetleri için kaç günden ziyade ekran değişimi kaç saat sürer? Sorusunu sormak daha akılcı olur. Çünkü genel olarak bakıldığında ekran değişimleri gerekli ekipman ve donanımların hazır olması halinde saatler süren, hatta dakikalara kadar inen bir işlem süreci olmaktadır. Ekran değişimi yapan firmalar genelde 15 – 20 dakika arasında bu değişimi yapmakta ve yoğunluk olmadığı sürece kısa bir zaman içerisinde değişimi tamamlayarak telefonlarını müşterilere teslim etmektedir.

iPhone ekran değişimi kaç gün sürer? Sorusunun cevabı aslında tam olarak değişimi yapan firma ile yakından alakalıdır. Bu yüzden öncelikle ekran değişimi yapılacak firma ile iletişime geçmek ve ekranı değişecek telefonun marka ve modelini belirtmesi gerekir. Eğer firmanın elinde ilgili marka ve modele ait ekran yoksa işlem süreci uzayabilir. Böyle bir durumda ise ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? şeklinde bir soru çıkması normaldir. Ancak firmanın elinde yeni ekran varsa ve hemen takabilecek durumda ise verilecek ekran değişimi hizmeti saat bile sürmez. Böyle olması halinde ekran değişimi hizmeti oldukça kısa bir zaman içerisinde tamamlanır ve gerekli kontrollerin ardından telefon sahibine teslim edilir.

iPhone Ekran Değişimi Kaç Saat Sürer?

iPhone ekran değişiminde süre model ile yakından alakalı olmasının yanında ekranı değiştirilecek model için yeni ekran için tedarik aşamasına göre farklılık gösterebilir. Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri olan değişim süresi, telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Sorusunu da gündeme getirir. Genel olarak bakıldığında ekran değişimleri bazı firmalar tarafından 20 dakikada dahi çözüme ulaştırılabilmektedir. Ancak eğer yeni ekran için tedarik süreci gerekiyor ise değişim süresi daha da uzayabilir ve birkaç gün zaman alabilir. Ekran değişiminin süresi kadar değişim sırasında sunulan hizmetler de önemlidir. Şimdi, ekran değişimlerinde nasıl bir hizmet aşaması karşımıza çıkar? daha yakından inceleyelim.

  • Ekran değişimleri genel olarak 20 dakika içerisinde tamamlanır. Yoğunluğa bağlı olarak 2 saati de bulabilir.
  • Bunun yanında orijinal ve orijinale yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Parça ve işçilik garantisi veren firmaların olduğunu söylemek mümkündür.
  • Ayrıca bazı firmalar direkt olarak müşteri adresinde ekran değişimi yapmaktadır.
  • Kargo gönderimi ile de ekran değişimi yapan firma olduğunu söylemek mümkündür.
  • Ekran değişimlerinde profesyonel ve alanında uzman personeller kullanılır.
  • Son sistem ekipmanlar eski ekranın çıkarılması ve yeni ekranın takılması için gerekli araç ve gereçler arasında yer alır.
  • Ekran değişimi sonrası firmaların özel olarak sunduğu cam koruyucu desteği yine oldukça önemlidir.

iPhone Ekran Değişimi Garanti Kapsamında Mı?

Genel olarak akıllı telefon modellerinde 2 yıllık garanti süresi vardır ve bu süreç içerisinde kullanıcı kaynaklı hatalar ve arızalar garanti kapsamına alınmaz. Ancak kullanıcı dışında telefonda bir arıza meydana gelmiş ise arızanın tamir ve onarımı ücretsiz olarak garanti kapsamında yapılır. Ekran değişimlerinde garantiden yararlanma sürecini bu şekilde değerlendirmek mümkündür. Bunun dışında garantisi biten iPhone modelleri zaten ücretli olarak ekran değişimine girmekte ve diğer tüm arızaları da aynı şekilde garanti kapsamı dışında yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimlerinde sektörün önde gelen firmalarından biri olarak siz müşterilerimize sadece 20 dakika içerisinde sunduğumuz bu hizmet ile siz de ekran sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Firmamız, alanında uzman personel kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile ekranlarınızı değiştirir. Bu şekilde telefonlarınızın diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar verilmez. Ayrıca içinde yer alan rehber, oyun, video, fotoğraf ve diğer verilere de asla zarar gelmez. Bunların yanı sıra parça ve işçilik garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamız, müşteri memnuniyeti açısından her zaman güvenceli bir hizmet verir. Eğer siz de ekran değişiminde profesyonel bir hizmet almak ve iPhone ekranlarınızda yaşadığınız sorunları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözmek istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçin. En uygun fiyat aralıkları ile firmamızdan hizmet alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi