İphone Ekran Değişimi Servisi

Kırık İphone Ekran Değişimi Servisi olan adresimiz telefon ekranı değişimlerinde orijinal parça kullanımı ile telefonunuzun eski kalitesine dönmesini sağlamaktadır. Uygun fiyat garantisi ve orijinal parça kullanımı ile telefonlarınızda ekran değişimi yapıldığına dair bir iz bulamayacağınız gibi kısa sürede telefonunuzu size teslim etmektedir. Alanında uzman olan personelleri ile hizmet veren servisimiz İphone telefonlar konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahiptir.

Ekran değişimi fiyatları konusunda aklınıza takılan her sorunda sizlere yardımcı olacak olan servisimiz yüksek fiyatlar yerine uygun fiyatlar sunmaktadır. Ayrıca ekran değişimi hizmetinde öğrenciler ve emekliler için %10 indirim fırsatı da servisimiz tarafından sunulan bir diğer hizmettir.

 Yerinde Ekran Değişim Ayrıcalığı!

Kırık İphone Ekran Değişimi Servisi olarak hizmet veren adresimiz İstanbul içerisinde adres verilmesi halinde adrese gelerek ekran değişimini gerçekleştirmektedir. Bu sayede telefon ekranı için alanında uzman bir adres aramak zorunda kalmaz ve telefonunuzu bir servise göndererek günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Gözünüzün önünde yapılacak olan değişimle birlikte gönül rahatlığı içerisinde servisimizi arayabilirsiniz.

İphone ekran değişimi servisimiz sizlere şu avantajları da sunmaktadır:

  • 15 dakika içerisine ekran değişim imkanı.
  • 6 ay boyunca işçilik ve parça garantisi.
  • İphone cihazlar konusunda gerekli bilgiye ve donanıma sahip personel desteği.
  • Orijinal/ orijinale yakın parça desteği.
  • Ekran değişiminden sonra kırılmaz cam koruması.
  • Uygun fiyat avantajı.
  • Kapıya kadar hizmet sunma ayrıcalığı.
  • Kargo ile gönderim yapılması halinde telefon ekran değişimi.
  • Ekran değişimi gelirleri ile TEMA Vakfı’na bağış imkanı.

İphone Ekran Değişimi Sonrası

Dokunmatik değişimi ve diğer değişimlerin yapıldığı İphone telefonlarda uyum sorunu yaşanmayacaktır. Servisimiz herhangi bir sorun olmaması için komple ekran değişimi yapmaktadır. Ayrıca orijinal parça kullanılmasından dolayı ekranda parlaklık ve renk sorunları da yaşanmayacaktır. İphone ekran değişimi sonrasında telefonunuz eskisi gibi olacak ve eski hali ile arasında bir fark olmayacaktır. Servisimiz bütçe dostu seçenekler sunduğu gibi üstün işçilik garantisini de sizlere sunmaktadır. Yerinde ekran değişimi hizmeti ve diğer avantajlarımızdan faydalanmak istediğinizde bizi telefon numaralarımızdan arayabilir ve telefonunuzla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi