iphone Ekran Kırıldı Ne Yapmak Lazım?

iphone Ekran Kırıldı Ne Yapmak Lazım?

Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak sizlere iphone ekran kırıldı ne yapmak lazım? İphone ekran değişimi fiyatları nedir? ve İphone ön cam değişimi yaptırmak mantıklı mı? sorularının cevaplarını vermeye çalışacağız. Bu içeriğimizden sonra iphone ekran kırılması sonrasında ne yapacağınıza daha kolay karar verebileceksiniz…

iphone Ekran Kırıldı Garanti Kapsamın da mı?

En çok soruların soruların başında gelen iphone ekran kırıldı garanti kapsamın da mı? sorusunu öncelikle cevaplayalım. Ekran kırılmaları hiçbir firma tarafından garanti kapsamına alınmadığı gibi Apple firması tarafından da garanti kapsamına alınmaz. Çünkü bu tür kazalar kullanıcı hatası olarak nitelendirilir.

iphone Ekran Kırıldı Garanti Kapsamın da mı?
iphone Ekran Kırıldı Garanti Kapsamın da mı?

iphone ekran kırıldı ne yapmak lazım? Öncelikle iphone ekran değişimi için güvenilir ve AA plus kalitesindeki parçalar ile değişim yapan aynı zamanda vermiş olduğu hizmetlerde yedek parça ve işçilik garantisi veren servis bulmanız gerekir. Şeffaf bir çalışma prensibine sahip olan servisler sizlerin gözü önünde cihazınızın ekran değişimini yapar.

iphone Ön Cam Değişimi Kesinlikle Yaptırmayın!

Gereksiz maliyetlerin altına girmek ve zaman kayıpları yaşamak istemiyorsanız hiçbir firmadan ön cam değişimi yaptırmayın. Çünkü cam değişimi yapılan cihazlarda uygulanan yüksek ısıdan dolayı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür. Bu durumda doğal olarak ekranda piksellenme ve dokunmatik hassasiyette zayıflık sorunlarının baş göstermesine neden olur.

İphone ön cam değişiminde sizlere kesin çözüm iddiasında bulunan firmalardan uzak durunuz. Çünkü hangi teknoloji kullanılırsa kullansın iphone cam değişimi sırasında cihaza yüksek ısı uygulanmak zorundadır. iphone ön cam değişimi işlemi yerine iphone komple ekran değişimi hizmeti veren firmalara onarım yaptırmanız cebiniz içinde önemli bir artı olacaktır.

Bakınız: İphone Ekran Değişimi Fiyatları

iphone Ekran Kırıldı İse Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Değişim yaptıracak olduğunuz firmanın komple ekran değişimi (iç ekran + dokunmatik panel + ön cam) hizmeti verdiğinden emin olunuz.
  • Hizmetlerin en az 6 ay işçilik ve parça garantili olmasına dikkat ediniz.
  • Takılacak olan parçanın AA plus kalitesinde olmasına özen gösteriniz.
  • Bir gizli bölmeye geçilmeden gözünüzün önünde ekran değişimi yapılıp yapılmadığını sorgulayınız.

iphone ekran kırıldı ne yapmam lazım diye soranlara yukarıdaki 4 maddeyi uygulamaları halinde herhangi bir mağduriyet yaşamayacaklarını rahatlıkla belirtebiliriz.

iphone Ekran Kırıldı Ne Yapmak Lazım?
iphone Ekran Kırıldı Ne Yapmak Lazım?

Kadıköy Cep Dünyası‘ndan 20 dakika içerisinde göz önünde, AA plus kalitesindeki parçalar ile 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile hizmet almak için hızlı bir şekilde 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi