İphone Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer mi

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusu çok sayıda iphone kullanıcısı tarafından sorulmaktadır. İnsanlar, ekranlarının kırılmasının ardından bunları ücretsiz olarak değiştirip değiştiremeyeceğini merak etmektedir. Bu konuda iphone oldukça katı kurallara sahip firmalardan birisidir. İphone telefonları olan kişilerin gerçekleştirdiği kullanıcı hataları sonucunda oluşan arızalar garanti kapsamına girmemektedir.

Özellikle herhangi bir bölgenin kırılması ya da içerisine su kaçması gibi sorunlar garanti kapsamı içerisinde yer almamaktadır. Bu sebeple de kişilerin bu sorunları yaşadıklarında gerekli ücretleri kendi ceplerinden ödemesi gerekmektedir. Bunun için de firmamız gibi sektörün en profesyonel firmaları ile çalışmak doğru bir tercih olacaktır.

İphone Ekran Kırılması Sonucu Değişiklikler Nasıl Yapılmaktadır?

İphone ekran kırılması garanti kapsamına girer mi sorusunun yanıtını alan kişiler, ekranlarını değiştirmek zorunda olduklarını öğrenirler. Bunun sonrasında firmamız ile iletişime geçerek taleplerini bizlere iletmeleri gerekmektedir. iphone ekranlarının kırılması durumunda firmamızın çalışanları tarafından uygulanan sistem bellidir. Bu doğrultuda gelen tüm iphone telefonlarda bu işlem uygulanır.

  • Ekranları kırılmış olan iphone telefonların modelleri incelenir.
  • Modelleri belirlenen telefonların ekran takımının çıkarılması gerekmektedir.
  • İphone modellerinde telefonun en üstünde yer alan ön camı, iç ekran ve dokunmatik alan ile tek parça halinde olduğundan beraber çıkarılmaktadır.
  • Ekranın tüm kademelerinin değişimi gerektiğinden hazır bir takım telefonlara takılmaktadır.
  • Montaj işlemleri başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra firmamızın çalışanları telefonları açarak ekranları denemektedir.
  • Herhangi bir sorun görülmediğinde telefonlar sahiplerine teslim edilebilir.

İstanbul’da Yer Alan İphone Kullanıcılarına Özel Hizmet

Firmamız, İstanbul merkezli bir firma olduğundan burada yaşamını devam ettiren kişilere özel hizmetler sunabilmektedir. Bu hizmetlerin ilk sırasında yerinde iphone telefon onarımı hizmeti gelmektedir. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşan iphone sahipleri, ekranlarının kırıldığını bizlere aktardığında ekiplerimiz yola çıkmaktadır.

En yakın sürede müşterilerin yanına ulaşan ekiplerimiz, hemen çalışmalara başlamaktadır. Ekip çalışanlarımız iphone telefonların ekran takımlarını çok kısa bir süre içerisinde değiştirebilmektedir. Böylece firmamıza ulaşan kişiler, ekranlarının kırılma probleminden rahatlıkla kurtulabilmektedir. Bunun için firmamıza kadar gelmeleri şartı bulunmamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir