iPhone Ekranda Görüntü Var Dokunmatik Çalışmıyor

iPhone Ekranda Görüntü Var Dokunmatik Çalışmıyor; iPhone telefonların ekranları genelde dokunmatik panel arızaları ile gündeme gelir. Oluşan sorun nedeniyle ekran kontrolden çıkar ve kullanıcı tepkilerine cevap vermez. Bu konuda iphone 5 dokunmatik bazen çalışmıyor ya da hiç çalışmıyor şeklinde farklı şikayetler ile karşı karşıya kalmak mümkündür. İçinden çıkılmaz bir hal alan dokunmatik ekran problemleri, adeta telefonları kullanılmaz hale getirir. Tabi yaşanan bu sorunun kaynadığında birtakım nedenleri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Nedenleri

iPhone ekranda görüntü var dokunmatik çalışmıyor ise bunun belli başlı nedenleri olabilir. Bu yüzden öncelikle dokunmatik ekranda meydana gelen sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek ve sonrasında çözüm yollarına başvurmak yerinde bir karar olacaktır. iPhone dokunmatik ekran problemleri genelde direkt olarak ekranın kendisine ya da anakarta bağlı olarak ortaya çıkar. Anakart nedeniyle ortaya çıkan sorun multi – touch özelliğinin çalışmamasına neden olur. Ekranın direkt kendisinde olan arızalar ise dokunmatik panelin tamamen bozulduğu anlamına gelebilir.

iPhone Dokunmatik Ekran Tamir ve Değişim Hizmetleri

iPhone telefonların dokunmatik ekranlarında yaşanan problemleri konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile kısa süre içerisinde gideren firmamız, siz müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bunun yanında ekranlarınızı tamirini ve değişimi en kısa süre gerçekleştirir ve bunun ardından tüm kontrolleri yaprak telefonunuz hemen teslim eder. Bu nedenle siz de iphone 6 dokunmatik sorunu çözümü ya da diğer iPhone modelleri konusunda her zaman için bizi tercih edebilirsiniz. İşte sizler için sunduğumuz dokunmatik panel sorunu aşamaları;

  • Öncelikle Home tuşu ve açma kapama tuşu ile telefona reset atılır.
  • Yazılım güncellemesi yapılır veya yazılım yeniden yüklenir.
  • Ekranın daha önceden değiştirilip değiştirilmediğine bakılır.
  • Yeni bir iPhone ekranı ile önceki ekranın sorunlu olup olmadığı kontrol edilir.
  • Sorunun anakart kaynaklı olmasına karşın yeni ekran ile iPhone bir süre kadar teste tabi tutulur.

iPhone telefonda gerçekleştirilen bu işlemlerin ardından ekrandaki sorun giderilmezse ekran değişimi hizmetleri ile müşterilerimize çözüm sunulur. Firmamız, kaliteli ve titiz işçiliğinin yanı sıra uygun fiyatlarda ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi