iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu

iPhone etkinleştirilemiyor baseband şebeke sorunu iOS 12 sürümü sonrasında çok sık karşılaşılan problemlerden biri olarak karşımıza çıkar. Bu sorun karşısında ilk olarak kullanıcıların kendi imkanları ile yapabilecekleri çözüm yolları bulunur. Ancak kullanıcıların kendi imkanları ile çözemedikleri sorunlarda uzman bir teknik servisten yardım alınması gerekir. iPhone 7 ya da iPhone 6 şebeke aranıyor sorunu genelde aşağıdaki nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar;

  • iOS 12 sürümü güncellemeleri
  • iPhone anakartında bulunan ve değiştirilemeyecek şekilde programlanmış IMEI numarasının yer aldığı baseband entegresinin bozulması

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu Nasıl Çözülür?

iPhone telefonlarda meydana gelen baseband problemleri için öncelikle kullanıcıların kendi imkanları ile çözüm yoluna gitmesi mümkündür. Ancak kullanıcıların kendi çabaları ile bu soruna çözüm bulmaması halinde alanında uzman ve deneyimli bir teknik servisten profesyonel yardım alması en doğrusu olur. Eğer iPhone ilk açıldığı sırada etkinleştirilemiyor ve baseband şebeke sorunu veriyorsa öncelikle cihaz içerisinde yer alan baseband entegresinin versiyonuna bakılması gerekir.

Baseband şebeke sorunlarında karşımıza iPhone telefonlarda kullanılan iki farklı entegre versiyonu çıkar. Bunlardan biri Amerika’da kullanılan cihazlar için üretilen Qualcomm tabanlı baseband entegresi, diğer ise ülkemizde kullanılan cihazlar için üretilen Intel tabanlı baseband entegreleri olmaktadır. Ülkemizdeki operatörler Qualcomm tabanlı baseband entegreler ile uyumlu olmadığı için entegreleri yorabilmekte ve ardından bozulmalarına neden olabilmektedir.

iPhone Etkinleştirilemiyor Baseband Şebeke Sorunu İçin Kesin Çözüm

Telefon tamir ve onarımında sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, iPhone etkinleştirilemiyor baseband şebeke sorunlarında sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile yardımcı olur. iPhone baseband entegrelerinizin değişimini yapar ve üstelik garanti kapsamında değişim hizmetleri sunar.

Telefonlarınızda baseband entegre değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ve yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa süre sürede entegre değişimleriniz yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınız bizzat sizlerin önünde aktive edilir ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Siz de iPhone baseband şebeke problemleri için bizi tercih edin ve kısa sürede etkili çözümlere kavuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi