İphone İç Ekran Kırılması Nasıl Anlaşılır?

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı oldukça basittir. İç ekranda kırılmalar yaşanan telefonların dış camlarında herhangi bir hasar bulunmamaktadır. Ancak görüntü de sabit olarak duran çizgiler ve renk değişimleri meydana gelmektedir. Bu durum yalnızca iç ekran kırılması olduğunda gerçekleşmektedir. İphone kullanıcıları, ekranlarının bir takım halinde kullanılabildiğini de bilmelidir.

Bu sebeple de iç ekranlarında yaşadıkları sorunlarda tüm ekran takımını değiştirmeleri gerekmektedir. Firmamız, iç ekranlarının değiştirilmesi gereken iphone modellerinde çok uygun fiyatlara özel hizmetler sunmaktadır. Firmamıza ulaştırılan telefonların ekranları kısa süre içerisinde değiştirilirken tekrar kullanıma uygun hale getirilmektedir.

İphone İç Ekran Kırılması Neden Olur?

İphone iç ekran kırılması nasıl anlaşılır diye merak eden kişiler, araştırmaları sonrasında kendi telefonlarındaki sorunun da bu olduğuna karar verebilirler. Kararlarını verdiklerinde iç ekranların neden kırıldığını da araştırmaları onlar için hayırlı olacaktır. Aksi takdirde yeni alacakları ekranlarda da aynı problemleri yaşayabilmektedirler. İphone iç ekranları;

  • Bataryaların şişmeye başlaması ve bunun fark edilmemesi;
  • Telefonları zorlayan oyunlar oynanırken telefonun çok fazla ısınması ve bu dönemde ekrana fazla baskı uygulanması,
  • Telefona gelen ani darbeler,
  • İstenmeden olsa da ekran ya da arka kısımdan uygulanan baskılar gibi durumlarda kırılabilmektedir.

Ekranlarında oluşan kırıkların nedenlerini açıklayan kişiler, bu seçeneklerin tamamını irdeleyerek kendi yaptıkları hataları görebilmektedir. Bunun sonrasında firmamız tarafından onarım işlemleri gerçekleşmektedir.

İphone İç Ekran Kırılmasında İstanbul’da Özel Hizmet

Firmamız, her geçen gün müşteri sayısını arttırırken, bunu sunduğu özel hizmetlere borçludur. İstanbul’da yaşam telaşı ve trafik problemleri insanların telefonların oluşan sorunların çözümü için en iyi firmalara gitmesini engellemektedir. Bunun farkında olan firmamız, müşterilerinin ayağına kadar giderek iphone iç ekran kırılması problemlerini çözüme kavuşturmaktadır.

Firmamızı arayarak iç ekranlarının kırıldığını bildiren müşterilerimiz, konumlarını ve uygun oldukları saatleri de bizlere belirtirler. Bunun ardından ekiplerimiz, iphone modellerine uygun ekran takımları ile birlikte yola çıkarak müşterilerine ulaşmaktadır. Sonrasında da telefonların ekranları yerinde değiştirilerek teslim edilmektedir. Firmamızın sunduğu bu ayrıcalıklı hizmet sayesinde İstanbul’un tüm noktalarına kalite ulaştırılabilmektedir.  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi