iPhone Işık Entegresi Değişimi

iPhone ışık entegresi değişimi genelde ekran değişimi sonrasında yaşan problemlerden biridir. Bu sorun meydana geldiğinde genelde iPhone’da ekran ışığı sönük bir şekilde yanmaya başlar. Bunun yanında ekran parlaklığı artırıldığında ise telefonda birtakım sorunlar meydana gelir. Ayrıca bu sorun çoğu zaman iPhone 6 ve 6S serilerinde oluşur. Ortaya çıkan problem iphone 6s plus ekran ışığı sorunu gibi çeşitli aksaklıkların ön plana çıkmasına neden olur. Çeşitli nedenlere bağlı olarak görülen bu sorun, çoğu zaman için telefonların sıvı ile temas etmesi ya da darbe alması ile kendisini gösterir. Böyle bir durumda ise yapılması gereken telefonun şık entegresinin değişimi olmaktadır.

iPhone ışık entegresi değişimi telefonların darbe almasına, düşmesine ya da sıvı teması oluşmasına bağlı olarak meydana gelir. Yaşanan sorun karşısında her kullanıcının aklına gelen direkt olarak iphone 6 ışık entegresi fiyatı olmaktadır. Böyle bir sorunun ne kadar maliyet ile çözülebileceğini tam olarak kestiremeyen kullanıcılar, yaşadıkları sorunun fiyatlandırması konusunda çeşitli arayışlara girer. Bu arıza karşısında değişim fiyatları iPhone modellerine göre farklılık gösterebildiği gibi firmadan firmaya da değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ışık entegresi değişim fiyatlarında öncelikle telefon modeli üzerinden bir değerlendirme yapılması gerekir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Hizmetleri

iPhone telefonlarının ekran ışıklarında birtakım nedenlere bağlı olarak sorunlar yaşayan kullanıcılar, genelde bu durum karşısında ne yapması gerektiğini tam olarak bilmez. Ekran ışıklarının sönük yanması ya da parlaklığın azalması ışık entegresinde oluşan sorunlar le meydana gelir. Tabi burada ortaya çıkan başka bir soru ise iphone 6 ışık entegresi nedir? olmaktadır. iPhone telefonların ekran ışıklarını ayarlayan ve ekrana gereken parlaklığın gönderilmesini sağlayan parça ışık entegresi olarak karşımıza çıkar. Bu entegrenin bozulması halinde en kalıcı çözüm değişim yapılması olur. Teknik servislerde yapılabilen bu işlem ekranın eski haline dönmesini sağlar. Firmaların ışık entegresi değişimi yaparken sunduğu hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir;

  • iPhone ışık entegresi değişimi genelde yoğunluğa göre 1-3 saat arasında bir zaman alır.
  • Işık entegresi değişirken konusunda uzman ve deneyimli personeller görev alır.
  • Ayrıca ışık entegresi değişimi son sistem ekipmanlar ile yapılır. Bu sayede telefonların diğer aksamlarına zarar gelmez ve içinde bulunan bilgiler silinmez.
  • Kargo gönderimi ile ışık entegresi değişimi yapmak mümkündür. Ayrıca kargo ücretleri çoğu zaman firmalar tarafından karşılanır.
  • Değişimlerde orijinal ve orijinale yakın parçalar kullanılır. Bu seçim tamamen müşteriye bırakılmaktadır.
  • Müşterilere ücretlendirme konusunda her zaman detaylı bilgiler sunulur. Bu şekilde müşterilerin fiyat açısından da karar vermesine yardımcı olunur.
  • İsteğe bağlı olarak firma bünyesinde yapılan işlemler müşteriler tarafından izlenebilir.
  • Bunların dışında ışık entegresi değişimi ardından telefon gerekli test ve kontroller yapılarak teslim edilir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi Garantiye Girer Mi?

iPhone ışık entegresi değişimi için garanti kapsamında hizmet almanın bazı koşulları vardır ve bunlardan en önemlisi meydana gelen sorunun kullanıcı kaynaklı olmamasıdır. Tüm telefonlarda olduğu gibi iPhone telefonlarda da garanti kapsamında hizmet almak için oluşan sorunun kullanıcı hatası olmaması gerekir. Çünkü firmalar kullanıcı kaynaklı hatalar sonucunda meydana gelen problemler için garantili hizmet vermez ve bunun yanında tamir işlemleri için ücret alır. Ancak kullanıcı kaynaklı bir sorun yoksa firmaların garanti kapsamında hizmet vermesi mümkündür ve aynı zamanda bu hizmet ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

iPhone Işık Entegresi Değişimi İçin En Doğru Adres

iPhone telefonlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için siz de bizimle iletişime geçebilir ve firmamızın sizlere sunduğunu profesyonel hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Işık entegresi ile ilgili sorunlarda alanında uzan ve deneyimli teknisyenleri ile siz müşterilerine hizmet sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipman ve donanımlar ile çalışır. Bu sayede değişim sırasında telefonlarınıza hiçbir şekilde zarar gelmez ve içinde yer alan verileriniz asla silinmez. Bunların yanı sıra yine parça ve işçilik garantili hizmetler de siz müşterilerimizi güvence altına almak adına sunduğumuz önemli hizmetlerden biridir. Siz de iPhoen ışık entegresi değişiminde uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler için daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamıza gelin ve bir an önce sizlere yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi