iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi konusunda sizlere birtakım bilgiler vereceğimiz bu yazımızda, yaşadığınız ekran sorunlarını çözüme ulaştırabilirsiniz. iPhone modelleri ekranlarında sık sık sorunların meydana geldiği akıllı telefonlar arasında yer alır. Bazı modellerinde daha fazla görülen ekran sorunları, kullanıcıların telefonlarını verimli bir şekilde kullanmasının önüne geçer. Birçok forum sitesinde ise kullanıcılar tarafından açılan iphone 6s ön cam değişimi gibi başlıklar ile karşılaşmak mümkündür. iPhone modellerinde ortaya çıkan ön cam kırılması ya da çatlaması gibi durumlarda ilk olarak yapılması gereken ekran değişimidir. Ancak sadece ön cam değişimi genel olarak tavsiye edilen bir uygulama değildir.

iPhone telefonlarda ön cam değişimi neden tavsiye edilmez? Diye merak ediyorsanız, bunun birtakım nedenler vardır. Bu nedenlerin başında ise değişim sonrası ekranda oluşan sarı lekeler ve beyaz noktalar olmaktadır. Sadece ön cam değişimi yapılan iPhone telefonlarda ön plana çıkan sarı lekeler ve beyaz noktalar, daha sonrasında ise telefon ekranlarının kullanılmasının önüne geçmektedir. Ayrıca çeşitli forum sitelerinde ve sosyal mecralarda iphone ön cam değişimi yorum gibi konularda da aynı şeyler ifade edilmektedir Bu nedenle en baştan söylemek gerekir ki, eğer iPhone telefonlarınızda sadece ön cam değişimi yaparsanız, ilerleyen zamanlarda birtakım sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden kararınızı doğru vermeli ve buna göre hareket etmelisiniz.

iPhone Ön Cam Değişimi Yaptıranlar

iPhone telefonlarda kronik bir sorun haline gelen ekran problemleri, genelde düşme ya da darbe almaya bağlı olarak kendisini gösterir. Ayrıca dokunmatik panelde de bazen sorunların oluşması her zaman için muhtemeldir. Ayrıca ön camda oluşan kırılma ve çatlama gibi durumlar da çok sık yaşanan problemler arasında yer alır. Ön cam değişimi genel olarak tavsiye edilmeyen bir durumdur ve bunun yerine her zaman komple ekran değişimi yapılması tavsiye edilir. Telefon ekranlarında daha sonrada sarı leke ve beyaz nokta gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmamak için ekran değişimi yapılması önemlidir. Şimdi, ekran değişimi nasıl yapılır? daha yakından inceleyelim.

  • iPhone telefonlarda ekran değişimi ortalama 20 dakikada tamamlanır.
  • Ekran değişimleri için en önemli etken parça ve işçilik garantili hizmetlerdir. Genelde ekran değişimleri için 6 ay garantili hizmetler sunulur.
  • iPhone orijinal ya da orijinale yakın ekran alternatifleri ile değişim yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri hem müşteri adresinde hem de kargo gönderimi ile kolayca yapılabilmektedir.
  • Alanında uzman ve deneyimli bir personel ekibi ile değişim gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi öncesinde ve sonrasında iPhone telefonlara format atılmaz ve sıfırlanmaz. Böylelikle telefon içerisinde rehber, fotoğraf, video, oyunlar ve uygulamalar olduğu gibi kalır.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran birtakım testler ile kontrol edilir. Aynı zamanda bu testler müşteri tarafından da gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimleri sonrasında kırılmaz cam koruyucu ile ekranlara destek sunulur ve benzer sorunlar yaşanmasının önüne geçilir.

Ön Cam Değişimi Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone ön cam değişiminin garanti kapsamında değerlendirilmesi için öncelikle ekranlarda yaşanan problemin kullanıcı kaynaklı olmaması gerekir. Çünkü ekran sorunlarının garanti kapsamında tamir edilmesi buna bağlıdır. Eğer siz de iPhone telefonlarınızda ön cam kırılması ve çatlaması gibi sorunlar yaşıyorsanız ve bu size bağlı bir durumdan dolayı meydana gelmediyse ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yaptırmanız mümkündür.

Ekran Değişimi İçin Kesin Çözümler

Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak öncelikle ön cam değişimi önermediğimizi belirtmek istiyoruz. Bu nedenle firma olarak müşterilerimiz için komple ekran değişimi yapıyor ve bunu da aynı zamanda destekliyoruz. Sizlere konusunda uzman elemanları ve bunun yanında son sistem ekipmanları ile ekran değişimi yapan firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Ön cam değişimi ise genel olarak firmamız tarafından yapılmamaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda yer aldığı firmamızda siz de ilerleyen zamanlarda sorun yaşamamak ve yeni ekranlarınızı uzun süre kullanmak adına ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi yapılır. İşlem sürecinde telefonlarınız hiçbir şekilde diğer donanımları açısından zarar görmez. Ayrıca içerisinde yer alan bilgileriniz de asla silinmez. Eğer siz de hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, hemen firmamıza gelin ve ekran değişiminde kaliteyi daha yakından görün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi