iphone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Mantıklı Olur Mu?

Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak sizlere iphone ön cam değişimi yaptırmak mantıklı olur mu? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Verecek olduğumuz cevaplar doğrultusunda en doğru kararı vereceğinizden şimdiden eminiz. İşte iphone ekran değişimi işlemleri ile ilgili önemli bilgiler…

iphone Ön Değişimi Yaptırmalı Mıyım?

Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak iphone ön cam değişimi yaptırmanın mantıklı olmadığını baştan belirtelim. Nedenine gelecek olursak; iphone ön cam değişimi işleminde hangi teknik veya hangi üst düzey teknolojik ekipman kullanılırsa kullanılsın cihazın ön yüzeyine yüksek ısı uygulanmak zorundadır. Uygulanan bu yüksek ısı neticesinde ise ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıların zarar görmesi kaçınılmaz olur.

iphone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Mantıklı Olur Mu?
iphone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Mantıklı Olur Mu?

Belirtmiş olduğumuz bu parçaların ısıdan dolayı sorun yaratması anlık olmaz. Kısa bir kullanım sonrasında kendisini gösteren dokunmatik panel hassasiyetinin zayıflaması ve ekranda piksellenme sorunlarının yaşanması sizlere ekstra maliyetlere yol açacağı gibi gereksiz zaman kayıpları yaşamanıza da neden olacaktır.

iphone Ekran Değişimi İşlemlerinde Kandırılmayın!

iphone ön cam değişimi işlemlerinde sizlere başlarda garanti veren firmalar oluşan en ufak dokunmatik veya ekran piksellenme sorunlarını kullanıcı hatası diyerek sizlerin üzerine yıkmaya çalışır. Dikkat edin ön cam değişimi yapan firmaların sizlere vermiş olduğu garanti süresi sadece 1 aydır. Zaten bu tür ekran değişimi işlemlerinde sorunlar 1 ay sonra kendini göstermektedir. Böyle tuzaklara düşmemek için iphone ön cam değişimi işlemlerinden uzak durmanızı önemle tavsiye ediyoruz. iphone ön cam değişimi işlemleri faydalı olsaydı bunu ilk olarak iphone firmasının kendisinin yapacağını unutmayınız.

MUTLAKA OKU: Neden iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olur?

iphone Ekran Değişiminde En Doğru Tercih Komple Ekran Değişimi

Yaklaşık olarak 20 yıllık deneyime sahip iphone teknisyenleri olarak ön cam değişimi işlemlerinin hiçbir zaman tüketiciye bir yarar sağlamadığını, ekstra maliyetlerin altına girerek gereksiz zaman kayıplarının yaşanmasına neden olduğuna çokça şahit olduk. Bu nedenle asla iphone ön cam değişimi işleminde müşterilerimizi kandırmamak amacıyla komple ekran değişimi yani iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilerek bu hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Ekran Değişimi

Komple ekran değişimi yaptıracak olduğunuz firmaların kullanmış olduğu parça kalitesini de sorgulamanızda yarar vardır. Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri olarak asla yan sanayi ürünler kullanmadığımızı belirtelim. Değişimini yapmış olduğumuz tüm parçaların AA plus kalitesinde olduğunu, bu sayede cihazınızdan tam randıman alabileceğinizi belirtelim. Üstelik Kadıköy Cep Dünyası‘nda komple ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

iphone ekran değişimi
iphone ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenlerinden size özel iphone ekran değişimi fiyatı almak ve iphone ön cam değişimi işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün her saatinde arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi