iPhone Şarj Halindeyken Kapandı Açılmıyor

Birçok iPhone kullanıcısının karşı karşıya kaldığı durumlardan biri olan iPhone şarj halindeyken kapanma sorunu, son zamanlarda kullanıcıların sıkça yaşadığı sorunlar arasında yer almaktadır. Ortaya çıkan bu sorunun çeşitli nedenleri bulunur ve birtakım çözüm yolları denenebilir. Ancak çözülemeyen sorunlar karşısında profesyonel bir destek almak ve cihazda daha farklı sorunlara yol açmadan bir an önce yaşanan sorunun çözülmesi önemlidir. Firmamız, siz müşterileri için iphone 6 şarj halindeyken kapandı açılmıyor gibi durumlar karşısında her zaman yanınızdadır. iPhone açılmama şeklindeki sorunlar için firmamıza gelebilir ve konusunda uzman arkadaşlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

iPhone şarj halindeyken kapandı açılmıyor şeklinde bir sorun ile karşı karşıya kalınması durumunda yapılması gereken birtakım çözüm yöntemleri mevcuttur. Bu yöntemler iPhone’un tekrar açılmasını sağlamak ve telefonu kendine getirmek mümkündür. Şimdi, iPhone şarj olurken kapandığında ve tekrar açılmadığında neler yapılabilir? daha yakından bakalım.

iPhone Şarj Olurken Kapandı Açılmıyor Ne Yapılabilir?

iPhone şarj halindeyken bazen kapanabilmekte ve tekrar açılmayabilmektedir. Yaşanan bu durumun çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar ve bunlardan biri iPhone’un kendin korumaya alması olarak tanımlanır. Böyle durumlarda iPhone kendini kapatır ve bir süre kadar açmaz. Peki, iPhone şarj esnasında kapanarak tekrar açılmaz ise neler yapılması gerekir? daha yakından inceleyelim.

  • iPhone şarj halindeyken bir anda kapanır ve ardından açılmazsa böyle bir sorunun çözüm yollarından ilki telefonu i Tunes’a bağlamaktır. Bunun için USB kablasonu kullanabilir ve telefondan iTunes’u açarak yapabilirsiniz.
  • iPhone ile gelen orijinal şarj kablosu ve cihazını kullanarak telefonu şarj etmeyi deneyebilir ve belirli bir süre şarjda kalmasını sağlayarak yaşadığınız sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.
  • Telefona hard reset atarak da telefonun açılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hard reset ile telefonda bulunan hiçbir bilginin kaybolmayacağını da belirtmekte fayda var.

Siz de iPhone kapandı açılmıyor ne yapmalıyım gibi bir sorunla karşılaştığınızda yukarıda yer alan çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Ancak sorununuza bunlardan biri çözüm olmsazsa sizleri firmamızda profesyonel hizmetler veren alanında uzman ekibimizle yaşadığınız sorunlardan kurtulmaya bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi