İPhone Şarj Soketi Değişimi

İPhone kullanıcılarının servis ihtiyaçlarında her zaman güvenecekleri bir adreslerinin olması gerekir. Parçaların değiştirilip değiştirilmediği veya bilgilerin kopyalandığı konusunda şüphe duymadan cihazınızı emanet edebileceğiniz bir servis olarak uzun zamandır faaliyette olduğumuzu bilmelisiniz. Google Haritalar üzerinden arama yaptığınızda bile en yüksek ve olumlu müşteri yorumu alan servis olduğumuzu çıkan sonuçlardan fark edebilirsiniz.

Cihazınızın şarj sorunlarına çözüm olmak adına donanımlı ve alanında uzman elemanlarımızla yanınızda oluyoruz. İPhone şarj soket değişimi gereken arızalarınız için 6 ay garantili işlemler yapıyoruz. Yaptığımız işlemlerin kalitesine, kullanılan malzemelerin doğruluğuna ve servis olarak tecrübemize güvendiğimiz için garanti vermek oldukça kolaydır.

İphone Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Cihazınızın zaman içinde herhangi bir kullanıcı hatası olmamasına rağmen yine de bazı şarj sorunları olabilir. Bunun nedenleri arasında kullanıcıların orijinal şarj aleti kullanmaması, teknik hatalar veya dikkatsiz kullanım gibi etmenler en başta gelir. Şarj soketinin değişim işlemi için geç kalmadan ve daha fazla arıza olmasına davetiye çıkarmadan servisimizle görüşmenizi öneriyoruz.

Çünkü sadece şarj soketi değiştirdiğimizde düzelecek olan arızalar daha ciddi sorunlara yol açtığında işlem süresi ve maliyet de kaçınılmaz şekilde artış gösterecektir. Servisimiz değişim işlemlerini yaparken müşterilerimizin yanında cihazı açar. Yapılan işlemler gizli bölme veya farklı isimle anılan yerlerde yapılmaz.

Müşterilerimiz cihaza ne yapıldığını, parçaların değişmediğini, bilgilerin kopyalanmadığını net şekilde görerek cihazlarının tamir edildiğine şahit olur. Bilgilerinizin kopyalanması söz konusu değildir. Buna karşılık verileriniz ve bilgileriniz zarar görmeden tüm değişim işlemlerini yapıyoruz. Servis yoğunluğumuza rağmen yeterli ve donanımlı elemanla çalışıyor olmamız işlemler için ayırmanız gereken sürenin de kısa olmasına neden oluyor.

İPhone Şarj Soketi Değişimi

İphone Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Aldığınız günden itibaren cihazınız kullanıcı hatasından kaynaklanmamış olsa bile belli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. İPhone için de bu durum geçerli olduğundan şarjla alakalı dolum sorunu yaşadığınızda veya soketten kaynaklanan bir şikayetiniz ortaya çıktığında yapılması gereken servisimize uğramak olmalıdır.

Elemanlarımız kısa süre içinde sorunun ne olduğunu bulmak ve gereken çözümleri, maliyeti hesaplamada oldukça iyidir. Sorunun nedenine odaklanarak hemen çözüm üretilir. Şarjın dolmamasına neden olan etmen veya soketin kırılmasının neye etki ettiğine bakarak çözüm için randevu ayarlıyoruz.

İşlemlerimiz müşterilerin gözü önünde olmasına rağmen oldukça kısa sürecektir. Önemli olan cihazınızın uzun süre bekletilmesi veya cihaza zarar verecek şekilde şarj edilmeye çalışılmamış olmasıdır. Böylece daha fazla tamir ve değişim gerekli olan işlemlerin ortaya çıkması söz konusu olur. Şikayet ne olursa olsun çözüm için en iyisi olmaya devam edeceğiz.

İphone Şarj Almama Sorunu

Şarj almama hatası veren İPhone cihazınızın bunu neden yaptığını anlamayabilirsiniz. Servisimiz her markada olduğu gibi İPhone için de sorunların ne olduğunun bulunması ve çözülmesi için hızlı şekilde hareket eder. Kullanıcıların hatalarından, uzun süredir kullanılıyor olunmasından, şarj aletinin yanlışlığından, zorlama olmasından veya elektrik akımında sorun olmasından bile şarj sorunu ortaya çıkabilir.

İPhone’un bu hatayı neden verdiğini tespit etmek ve değişimi yapmak servisimiz için tecrübeden kaynaklanan etmenlere dayanarak kolay olur. Şarj alamamak bir süre sonra cihazınızın daha fazla zarar görmesine neden olabileceğinden dolayı mutlaka servisimizden destek alınması ve uzun süre beklenmemesi önerilir. Sorunlarınızın çözümü gözünüzün önünde ve 6 ay garanti verilerek yapıldığından ne kadar güvenilir olduğumuzu anlayabilirsiniz. Google haritalar aramalarında da memnuniyet sıralamasında en üstte bulunmak her servisin elde edebileceği bir başarı değildir.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Maliyetin ortaya çıkması müşterileri karar verirken rakam araştırması yapma yolunda etkiler. Şarj soketi değişimi fiyatı başka bir işlem olmaması halinde daha ekonomik rakamlarla çözüme kavuşturulur. Servis olarak her zaman en az maliyetle işlem yapmaya odaklanıyoruz. Parçaların maliyetini belirlemek servisimizin elinde olmadığından en az işçilik bedeli ile işlemlerinizi yapmaya çaba gösteriyoruz.

Çalışanlarımızın hızlı ve çözüm konusunda yeterli olması rakamların daha düşük tutulmasında önemlidir. Kampanyalı ve indirimli rakamlarımızla en iyi işçiliği almanın mümkün olduğu ender servislerden bir tanesi olduğumuzu bilmelisiniz. İletişime geçtiğiniz andan itibaren yardımcı olabileceğimiz tüm adımları atlamadan bilgi vererek yerine getiriyoruz. Doğru ve güvenilir adreste olmak isteyenler için tek servis olmayı sürdürüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi