iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi için sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından düşüş yaşamaz. Ayrıca servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

iPhone SE 2 (2020) ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo aracılığıyla servisimize gönderebilir ve telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak yine kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde ise kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için garanti kapsamında hizmet veren firmamız, en az 6 ay parça ve işçilik garantili çözümler ile sizlere yardımcı olur. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için ücretsiz destek hizmeti verilir.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, daima son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapar. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim esnasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Böylece telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız yine kargo ile adresinize geri gönderilir. Bunun yanında servisimiz bünyesinde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

iPhone SE 2 (2020) Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilir. iPhone ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone SE 2 (2020) Garantili Ekran Değişimi

Phone garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden de yararlanmanız mümkündür.

iPhone SE 2 (2020) Panel ve Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, kaliteden ödün vermeden sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan ön cam, dokunmatik panel, iç ekran ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

iPhone SE 2 (2020) Ucuz Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimlerinde sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bütçenize uygun çözümler için sizler de bizi tercih edin ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi