iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

iPhone taptic engine titreşim motoru değişimi konusunda siz müşterileri için uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, taptic engine titreşim motoru değişimlerinizi son teknoloji ekipmanlar ile yapar. Orijinale en yakın titreşim motoru kullanılan değişimler sırasında titiz bir işçilik ortaya konur ve bu sayede iPhone telefonlarınız titreşim motoru değişimi sırasında farklı sorunlarla karşı karşıya kalmaz. Teknik servisimizde si değerli müşterilerimiz için taptic engine motoru değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın titreşim motorları tercih edilir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Titreşim motoru değiştirilirken tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

iPhone Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde iPhone titreşim motoru arızası alanında uzman ve deneyimli teknisyenler eşliğinde yapılır. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda yapılan işlemlerde son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Taptic engine titreşim motoru değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Parça ve işçilik garantisi ile yapılan değişimlerin ardından gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca titreşim motoru değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde yapılır ve akılda soru işareti kalmasına hiçbir şekilde izin verilmez.

Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone telefonlarda titreşim motoru değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika arasında bir zaman diliminde yapılır. Uzman bir ekip ile gerçekleştirilen değişimler sonrasında gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız sizlere teslim edilir. Bunun yanında servis yoğunluğuna bağlı olarak değişim süresi zaman zaman farklılıklar gösterebilir.

Garantili Taptic Engine Titreşim Motoru Değişimi

Teknik servisimiz taptic engine titreşim motoru değişimlerinde siz müşterileri için her zaman uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Sektör genelindeki en uygun fiyatlara bizimle ortak olabilir ve kaliteden ödün vermeden yapılan işlemler ile iPhone telefonlarınızda yaşadığınız bu sorundan kurtulabilirsiniz. Taptic engine titreşim motoru değişiminde kalitenin yanı sıra uygun fiyatlar arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizler de ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi