iPhone Wifi Sorunu Kesin Çözüm

iPhone Wifi Sorunu Kesin Çözüm; iPhone kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlar arasında yer alan Wi-Fi problemi, çoğu zaman istenmeyen süreçlerin meydana gelmesine neden olur. Hatta kullanıcıların bazen sürekli bağlantı yaptıkları Wi-Fi ağına bile bağlanmakta zorluk çektiklerini söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle sizlere iphone wifi sorunu 2019 güncellemesi altında çeşitli çözüm yöntemleri ile yardımcı olmaya çalışacak ve bağlantı sorununu yaşamamanız için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

iPhone Wifi sorunu kesin çözüm yöntemleri konusunda bilgiler vereceğimiz bu yazımızda siz de iPhone telefonlarınız ile bağlantı sorunu yaşadığınız Wİ-Fi ağlarına kolayca bağlanabilir ve bunun yanında Wi-Fİ kopma sorunu başta olmak üzere bağlantı sorunlarından kurtulabilirsiniz. Şimdi, iPhone telefonlarınızda Wi-Fi bağlantı sorununu çözmek için adım adım neler yapmanız gerektiğine gelelim.

iPhone Wifi Sorunu Kesin Çözüm Yöntemleri

Pek çok iPhone kullanıcısının yaşadığı Wi-Fi sorunu çözümünde sizlere çeşitli yöntemler sunacak ve bu yöntemler ile yazılım kaynaklı bağlantı sorununu ortadan kaldırmaya çalışacağız. Sizlere sunduğumuz yöntemleri yaşadığınız sorun çözülene kadar eksiksiz bir şekilde uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle ios 12 wifi sorunu için vereceğimiz yöntemler etkili olacaktır. Şimdi neler yapılması gerektiğine geçelim.

  • Öncelikle iOS’un son sürümünü yükleyin ve sisteminiz her zaman güncel olsun.
  • Wi-Fi ayarlarınıza herhangi bir şekilde dan DNS numarası eklediyseniz kaldırın.
  • Telefonunuzda VPN kurulu ise kaldırın.
  • Ayarlar – Genel – Sıfırla – Ağ Ayarlarını Sıfırla yolunu takip ederek ağ ayarlarınızı sıfırlayın.
  • Eğer sürekli aynı Wi-Fi ağına bağlanmakta sorun yaşıyorsanız, modeminizin adını ve şifresini değiştirin.
  • Bağlanmak istediğiniz Wi-Fi ağının şifreleme türünü değiştirin. WEP ya da WPA ise WPA 2 olarak güncelleyin.

Eğer bunlara rağmen hala Wi-Fi bağlanma sorunu konusunda çözüm üretemediyseniz, telefonunuzda donanım kaynaklı bir sorun olabilir ve hatta telefonunuzun Wi-Fi çipi değiştirilmek zorunda kalabilir. Siz de böyle bir sorun yaşadığınız durumlarda hemen firmamıza gelin ve sizlere konusunda uzman personellerimiz ile en profesyonel hizmetleri verelim. Firmamız tüm telefon arızalarının bakım ve onarımında sektörde önde gelen firmalardan biridir. Siz de hemen bizimle iletişime geçin ve kaliteli hizmetlerimizi yakından görün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi