İphone X Arka Cam Değişimi Kadıköy

İphone x Arka Cam Değişimi Kadıköy bölgesi içerisinde telefon bakım onarım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda firma olarak akıllı telefonlarda gerçekleşen ekran kırılma ve çatlamalarında titiz müdahaleler ve onarım düzenlemeleri aktarmaktayız. Ekran değişimi aşamaları dahilinde titiz, sistematik ve en önemlisi de düzenli bir tutumla adımlarımızı atarız.

Sadece ön cam değişimi konusunda kesinlikle net bir tutumumuz vardır. Çünkü ön camların değiştirilmesini verimli bulmayız. İlerleyen zamanlarda ekranlara zarar gelmesi, pixel patlamaları ve benzeri türden sıkıntıların çıkmaması adına arka cam değişimi ve ekranın bütüne odaklanılarak gerçekleştirilen bir düzenleme hakimiyeti söz konusu olmaktadır.

Güvenilir Telefon Onarım Merkezi Kadıköy Arka Cam Değişimi

İphone X arka cam değişimi Kadıköy merkezinde güvenilir bir yapıdayız. Firma olarak ortaya çıkarmış olduğumuz hizmet modellerimiz içerisinde, önemli olanın donanımlı bir şekilde kalite aktarımını sağlamaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu kapsamda da telefonların dokunmatik ekran hassasiyeti, dokunmatik ekran reaksiyon hızını ve ekran parlaklığını inceler, detaylı bir şekilde verimli konumlara odaklanmayı da rahatlıkla gerçekleştirebiliriz.  Bu konuda telefonların içinde bulunan bilgilerin sıfırlanma gibi bir durumu da kesinlikle söz konusu olamaz. Aksine tüm bilgileri koruma altına alır, sistemi yerinde bir düzenleme ile ilerlemeye de özen göstermiş oluruz. Bunun için bize bir telefon ile ulaşmanız da işlemlerimizi gerçekleştirmemiz konusunda fazlaca yardımcı olacaktır.

İphone X Arka Cam Değişimi Sonrası Sorunlar

Akıllı telefonlarınızın bakım onarım aşamalarında olası sorunları da her zaman firmamıza ulaştırıp değerlendirme imkanı bulabilirsiniz. Bu konuda ekibimiz her zaman ‘’müşteri memnuniyeti’’ anlayışını odak noktasına taşıyıp işlemlerini de o doğrultuda sürdürmeye özen gösteren personellere sahip.

Bu noktada da sergilemekte olduğumuz hizmetlerimizin detayları da şu şekilde sıralanabilir;

  • En fazla 15 dakika içerisinde telefon onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi
  • İstanbul’daki her bölgeye özel araç gönderimi gerçekleştirerek bizzat ayağınıza kadar gelip ekran değişimi yapma
  • 6 aylık işçilik ve teknik parça garantisi sağlama
  • Yapılan işlemlerde orijinal parçaya en yakın yan ürünle onarım gerçekleştirme
  • Öğrenci ve emekliler için %10’luk indirimler
  • Türkiye’nin her yerinde kargo gönderimi ile bakım onarım aşaması gerçekleştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi