İPhone X Ekran Değişimi

iphonex ekran değişimi

Kadıköy Cep Dünyası olarak İphone x ekran değişim işlemlerinde işinde uzman teknisyenlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm değişim işlemlerinizi sizlerin gözü önünde steril bir ortamda yapmaktayız.
İphone x bataryasının şarj olmaması
İphone x ön cam kırığı problemlerinde
Home butonunun veya üst tuşun çalışmaması durumlarında
İphone x kasasında soyulma
Cihaza reset yapılamama vb. durumlardan birinin olması durumunda gecikmeden Kadıköy Cep Dünyasına gelin ve en hızlı şekilde uzman teknisyenlerimiz ile sorununuzu çözüme kavuşturalım.

İphone X Tamir İşlemi

Cihazınızda ki mevcut arıza tespit edildikten sonra sizleri arayıp fiyat ve arıza bilgisi vermekteyiz. Bilgi verilmeden iphone x telefonunuza müdahale edilmez. Öncelikle sizlerin onayına sunulur uygun bulmanız durumunda hemen tamir işlemi yapılır.
İphone x ekran değişim işlemleri sizleri gözü önünde 20 dakika gibi kısa bir zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kadıköy Cep Dünyası olarak ayrıca uzakta olup gelemeyen müşterilerimize de hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun iphone x cihazınızı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile bize gönderin. Uzman teknisyenlerimiz 1 saat içerisin de tamirini yapıp ürününüzü sizlere geri göndersin.
İphone x ekran değişim işlemlerini merak eden müşterilerimiz dilerlerse görüntülü arama ile canlı olarak tamir işlemini izleyebilir. Müsait olmayan müşterilerimiz için ise yapılan işlemleri kayda almaktayız.

Kadıköy Cep Dünyası olarak iphone x ekran değişim işlemleriniz firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti altına alınmaktadır. Bu süre zarfında sorun yaşamanız durumunda uzman teknisyenlerimiz cihazınıza ücretsiz olarak müdahale eder.
Tüm tamir işlemlerinizi çok uygun fiyata yapmaktayız. Tamir sonrasında ürününüzün ekranının değiştiğini asla anlamazsınız.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Kaliteli ve hızlı bir hizmet istiyor iseniz mutlaka bizleri tercih etmelisiniz.
15 yıllık tecrübemizle işinde uzman teknisyenler ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Tüm yaptığımız işlemleri sizlerin gözü önünde yapmaktayız.
Müşterilerimizin mağdur olmaması amacı ile ekran değişimlerini acil bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Her türlü ekran sorunlarında çekinmeden bizleri yani uzman teknisyenlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyetimiz en değerli ilkemizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi