iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?

iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?

iphone XS Ekranı Kırıldı! ne yapacağım diye dert etme! İphone ekran değişimi alanında yıllardır dirsek çürütmüş olan personeller AA plus kalitesindeki parçalar ile 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde onarım işlemlerini tamamlamaktadırlar. Üstelik en uygun fiyatlarla…

En Güncel iphone Xs Ekran Değişimi Fiyatı İçin Tıklayınız

20 Dakika İçerisinde Gözlerinizin  Önünde İphone Xs Ekran Değişimi

iphone Xs ekranı kırıldı diye üzülmeyin! AA plus kalitesindeki parçalar ile 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde, herhangi bir gizli bölmeye ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınızdan eskisinden daha fazla randıman alabileceğiniz gibi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanma olanağına da erişmiş olursunuz.

iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?
iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?

iphone xs ekranı kırıldı ise tamamen sterilize edilmiş bir ortamda, son teknolojik ekipmanlar kullanan firmalardan bu hizmeti almanızı öneriyoruz. Aynı zamanda iphone xs ekran değişimi işlemlerinde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisinin verildiğinden emin olunuz.

İphone Xs Kırıldı Diye Üzülme! Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı

iphone xs ekranı kırıldı ve öğrenci iseniz şanslısınız demektir. Kadıköy Cep Dünyası‘nda tüm iphone ekran değişimi işlemlerinde öğrencilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Öğrenci arkadaşlarımız yapılacak olan ekran değişimi işlemi öncesinde teknisyenlerimize gösterecek oldukları kimlik kartları sayesinde %10 indirimden anından yararlanabileceklerdir.

iphone Xs Ekran Değişiminde Kullanılan Parçalar Orijinal Mi?

Kadıköy Cep Dünyası‘nda iphone ekran değişimi işlemlerinde asla yan sanayi ürünler kullanılmaz. Bu ekran değişimi işlemlerinde AA plus kalitesindeki parçalar kullanılarak cihazınızdan tam randıman alabilmeniz sağlanır. Teknisyenlerimizin hangi kalitede parça taktığını göz önünde yapılan bu işlemler neticesinde öğrenebilirsiniz.

Format İşlemi Uyguluyor Musunuz?

Hayır, hiçbir iphone ekran değişimi işleminde format işlemi uygulanmadığı gibi iphone xs ekran değişimi işlemlerinde de herhangi bir format işlemi uygulanmaz. İş ve sosyal yaşantınız için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda bu sayede herhangi bir kayıp yaşamazsınız. Teknisyenlerimiz gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak verilerinizin güvenliğini başarılı bir şekilde sağlamış olurlar.

iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?
iPhone Xs Ekranı Kırıldı! Ne Kadara Mal Olur?

iphone xs ekranı kırıldı diye üzülmeyin! Size özel iphone xs ekran değişimi fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenlerinden iphone ekran değişimi hizmetleri ile ilgili daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi