İphone xs Max Arka Cam Değişimi Kadıköy

iphone xs max arka cam fiyatı ne kadar

Iphone xs max arka cam değişimi Kadıköy ekran değişimi hizmetleri firmamız tarafından yapılmakta olup, %100 kaliteli ve orijinale yakın parçalarla işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Bu alanda profesyonel bir tutum izlemekte olan firma çalışanlarımız, en iyisine ulaşma konusunda sıkı bir düzenleme ile adımlarını şekillendirmeye de özen göstermektedir.

Sadece dokunmatik ekran değişimi de gerçekleştirmekte olan ekiplerimiz, 20 senelik tecrübeyi sistematik bir şekilde sunmakta olduğu hizmetlerinin içerisine aktarmayı da başarabilmektedir. Bu da ortaya detaylı bir şekilde telefonlarınızın arka cam değişiminde profesyonel ilerleyişleri destekleyici sonuçları rahatlıkla çıkarabilmektedir. Bunun için hem Kadıköy hem de İstanbul’un pek çok bölgesinde sistemli bir hizmet ağı kurmuş bulunuyoruz.

Kadıköy’ün En Güvenilir Cam ve Ekran Değişim Merkezi

İphone xs Max arka cam değişimi Kadıköy merkezinde öncelikle ekran kırılmasının ne şeklide gerçekleştiğini tespit ederiz. Bu gibi durumlarda bazı dönemlerde net olarak kendisini göstermez. Bunun dışında da telefonunuzun bakım sürecinde içerisinde bulunan bilgilere kesinlikle zarar gelmez. Firma olarak mahremiyete her zaman önem veren köklü bir kuruluşuz. Bu sebepten dolayı bütün detaylı işlemlerimizde he zaman müşterilerin en iyisinden yararlanmasına odaklanarak adımlarımızı atmaya özen gösteririz. Bu da ortaya ekran değişimi ve arka cam değişimi esnasında titiz bir şekilde ilerleyişleri ve her zaman garantici bir düzeni çıkarmış olacaktır.

İphone xs Max Arka Cam Değişimi Sonrasında Açılmıyor

Gerçekleştirmekte olduğumuz tüm cam ve ekran değişimi işlemlerimizde garanti kapsamı her zaman göz önüne alınır. Her türlü yaşanacak sorundan personelimiz sorumlu olduğu için, telafisi olacak aşamaları rahatlıkla detaylandırmaya da odaklanırız.

  • Üstelik firma olarak benimsemiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmet modelleri de şu şekildedir;
  • Her işlemimizi 15 dakika içerisinde gerçekleştiririz. – 15 dakika içinde cam değişimi
  • İstanbul’un her noktasına kendi aracımızla gidip hizmet sunmaktayız
  • 6 aylık işçilik ve yedek parça garantisi
  • Öğrenci ve emekliler için her daim %10’luk indirim
  • Orijinale yakın yedek parça ürünlerle telefonlarınızı ilk günkü kadar kaliteli bir konuma ulaştırmayı başarmaktayız.
  • Türkiye’nin her şehrine kargo ile telefon gönderebiliyoruz. Bu konuda bir telefon etmeniz yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi