iPhone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?

iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?

Sizlerden gelen en nemli sorulardan bir tanesi olan iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır? sorusunun cevabını buradan çok fazla laf salatası yapmadan aktarmaya çalışacağız. Öncelikle şunu belirtelim kesinlikle iphone orjinal ekran olmayan ekran kullanan firmalardan hizmet almayınız. Yan sanayi ekran taktırmak size daha pahalıya mal olacaktır…

iPhone Yan Sanayi Ekran Taktırmak Size Pahalıya Mal Olur!

Bazı kullanıcılar daha ucuz olduğu için iphone yan sanayi ekran taktırmanın daha mantıklı olduğunu düşünür. Oysa durum hiçte öyle değildir. iphone orjinal olmayan ekran kullanıldığında çok kısa bir kullanım sonrasında dokunmatik panelin çalışmama ve ekranda piksellenme sorunları baş gösterecektir. Bu durumda ister istemez ekstra maliyetlerin altına girerek tekrar iphone ekran değişimi hizmeti almanıza neden olacaktır.

iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?
iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?

iPhone Orjinal Omayan Ekran Nasıl Anlaşılır?

1- iPhone orjinal olmayan ekran da telefon kapalı durumdayken ekran siyah renk yerine füme renge dönüşür. Orjinal ve orjinale en yakın parçalar tamamen siyah renge bürünür.

2- Yan sanayi ekranlarda beyaz ekran açılması halinde renk bozulması veya renklerde siyahlaşma sorunları görülür.

3-  Yan sanayi ekranlarda dokunmatik hassasiyet 1 veya 2 aylık kullanım sonrasında zayıflar.

4- Orjinal ekranlarda ekran görüntü kalitesi muazzam seviyelerdeyken yan sanayi ekranlarda gözle görülür bir şekilde ekran görüntü kalitesinde düşüşler yaşanır. Yani yan sanayi ekranlarda ekran canlılığını yitirir ve renkler orijinali gibi olmaz.

5- iphone yan sanayi ekran takılması sonrasında konuşma sırasında karşı tarafın sesi zayıf ve gıcırtılı bir şekilde gelir.

6- Yan sanayi ekran taktırmak pil sorunu yaşanılmasına neden olur çünkü bu tür ekranlar sahte olduğu için çok fazla enerji tüketir.

7- iphone orjinal olmayan ekran çok ince olduğu için çabuk kırılır.

8- iphone yan sanayi ekran kullanan firmalar sadece 1 ay garanti verir. AA plus kalitesinde parçalar kullanan firmalar ise genellikle 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi verir.

iPhone Yetkili Servisi orijinal ekran takmadığı kesin olarak bilinmektedir. Firmamızda iPhone ekran değişimi orijinale en yakın kalite ile yapılmaktadır. Aynı zamanda ekranlarımız 6 ay garantilidir. Değişim için tıklayın -> iPhone Ekran

Apple Asla Orjinal Ekran Satmaz

Apple asla parça satışı yapmamaktadır. Bu nedenle piyasada sizlere orjinal parçalarla iphone ekran değişimi yapıldığını söyleyen firmalardan uzak durunuz. iphone ekran değişimi işlemlerinde parça kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle parçanın AA plus kalitesinde olmasına dikkat ediniz. Kadıköy Cep Dünyası’nda tüm iphone ekran değişimi işlemlerinin AA plus kalitesinde olduğunu hatırlatalım.

Yukarıda saymış olduğumuz iphone yan sanayi ekran sorunlarını AA plus kalitesindeki parçalar ile yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü AA plus kalitesindeki parçalar orijinale en yakın parçalardır.

iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?
iphone Yan Sanayi Ekran Nasıl Anlaşılır?

Sizlere tavsiyemiz iphone ekran değişimi hizmeti almadan önce fiyata değil takılacak olan parçanın kalitesine odaklanmanızdır. Güvenmediğiniz ve göz önünde ekran değişimi hizmeti vermeyen firmalardan uzak durunuz.

20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde AA plus kalitesindeki parçalar ile iphone ekran değişimi hizmetleri almak ve Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel fiyatlar almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi