İstanbul Ekran Değişimi

 

İstanbul ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

İstanbul ekran değişimi ile aynı zamanda telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlarda kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Bunların yanı sıra teknik servisimiz siz müşterileri için İstanbul garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İstanbul

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda ortaya çıkan sorunları giderebilir ve bunun yanında servisimizde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi İstanbul

Samsung ekran değişimi konusunda sizler de alanında uzman ve deneyimli çalışanlar ile hizmet almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin. Teknik servisimizde tüm Samsung telefonların ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında teknoloji ekipmanlar kullanılır ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Samsung telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları İstanbul garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabileceğiniz belirtmek isteriz.

Xiaomi Ekran Değişimi İstanbul

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Böylece telefonlarınızda ne tür işlemlerin gerçekleştirildiğini sizler de yakından takip edebilirsiniz.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan servisimiz, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları garantili ekran değişimi İstanbul sayesinde çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi İstanbul

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar hiçbir zaman için meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi