İzmir Ekran Değişimi

 

İzmir ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları ve bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimleri sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

İzmir ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo ile ekran değişimi hizmetleri verir. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize yollayabilir ve bu şekilde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ile yapılan değişimlerde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Bunların yanı sıra garantili ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, sizlere her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de İzmir garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi İzmir

iPhone ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ile yapılır ve bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve bu testler sonucunda herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz ise sizlerden de onay alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi İzmir

Samsung telefonların ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Samsung telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunları sizler de İzmir garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimizin ücretsiz destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi İzmir

Xiaomi telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara alanında uzman bir ekiple hızlı ve kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri verir. Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimleri sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi İzmir

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde garantili çözümler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir hizmetler ile yardımcı olur. İzmir garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarını çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun yanında oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılan ekran değişimleri, hiçbir zaman için kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir. Tabi Huawei ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi