Kadıköy Cep Dünyası’nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Kadıköy Cep Dünyası'nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri olarak sizlerden gelen iphone ekran değişimi garanti süresi ne kadar? ,iphone ekran kırıldı garanti kapsamında mı? ve iphone ekran değişimi garantiyi bozar mı? sorularının cevaplarını vermeye çalışacağız. 

iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iphone ekran değişimi garanti süresi Kadıköy Cep Dünyasında 6 aydır. Bu 6 aylık süre boyunca teknik veya donanımsal sorunlar yaşamanız ve bunların kullanıcı hatası dışında kabul edilmesi halinde ücretsiz bir şekilde teknisyenlerimiz bu sorunlarınızı çözüme kavuşturur.

Kadıköy Cep Dünyası'nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?
Kadıköy Cep Dünyası’nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Ticari kaygıları bir kenara atıp tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları yürüten Kadıköy Cep Dünyası‘nda diğer firmaların aksine iphone ekran değişimi garanti süresi 6 aydır. Yapmış olduğu her ekran değişimi hizmetinin arkasında olduğunu gösteren teknisyenlerimiz bu nedenle bu derece uzun bir garanti sunmaktadırlar.

iphone Ekran Kırıldı Garanti Kapsamında Mı?

iphone ekran değişimi garanti süresinden sonra sorulan en favori sorulardan bir tanesi de iphone ekran kırıldı garanti kapsamın da mı? Bu soruya ne yazık ki olumsuz bir yanıt vereceğiz. Hiçbir firma ekran kırılmalarını garanti kapsamına almaz. Çünkü bu tür sorunlar tamamen kullanıcı hatası olarak görülmektedir. Apple’ın kendi servislerine de götürseniz, Kadıköy Cep Dünyası dışında herhangi bir ekran değişimi servisine de götürseniz ekran kırılması garanti kapsamına hiçbir zaman alınmayacaktır.

iphone Ekran Değişimi Garantiyi Bozar Mı?

iphone ekran değişimi garantiyi bozar mı? sorusu her daim akıllarda soru işareti bırakmaktaydı. Hatta biz bile bu soruya net olarak cevap veremiyorduk. Ancak Apple kendi resmi sitesinden yapmış olduğu açıklamaya göre bizim gibi ekran değişimi servislerinden alacak olduğunuz hizmetler sonrasında garantinin bozulmasının söz konusu olmadığını açıklamıştır.

Apple resmi kanalı tarafından yapılan açıklamada ekran değişimi yapan özel teknik servislerinn cihaza hasar verecek bir eylemde bulunmaması halinde garantinin bozulmayacağı bildirilmiştir. Bu nedenle iphone ekran değişimi hizmeti almadan önce mutlaka güvenilir teknik servislere cihazınızı emanet ettiğinizden emin olunuz. Aksi takdirde gereksiz maliyetlerin altına girmek zorunda kalabilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası'nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?
Kadıköy Cep Dünyası’nda iphone Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Size özel iphone ekran değişimi fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden iphone ekran değişimi hizmetleri ile alakalı olarak daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilir veta whatsApp yolu ile mesaj atabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi