Kadıköy Cep Dünyası’nda Samsung Ekran Değişimi Ne Kadar?

samsung ekran değişimi

Yılın 365 günü en uygun fiyatların sunulduğu Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Samsung Ekran Değişimi hizmetleri her daim en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. 20 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde, AA plus kalitesindeki parçalarla 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile Samsung Ekran Değişimi hizmetleri verilmektedir…

Kadıköy Cep Dünyası
Kadıköy Cep Dünyası

Samsung Ekran Değişimi Ne Kadar?

Samsung Ekran Değişimi ne kadar? sorusunu yöneltmeden önce Samsung marka cihazınızın hangi model olduğunu öğrenmeniz gerekir. Çünkü Samsung Ekran Değişimi Kadıköy Teknik Servisi olan firmamızda her modelin ayrı bir fiyatlandırması bulunmaktadır.

En Güncel Samsung Ekran Değişim Fiyatlarımız İçin Tıklayınız

İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın tamamen değiştirildiği Ekran Değişimi işlemlerinde AA plus kalitesindeki parçalar takılarak cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz sağlanır. Ücretsiz ve aynı gün kargo fırsatıyla da Türkiye’nin neresinde olursanız olun cihazınızı onarım için servislerimize gönderebilirsiniz. Size özel Samsung Ekran Değişimi fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kullanılan Parçalar Orjinal Mi?

Kadıköy Cep Dünyası‘nda ekran değişimi işlemlerinde asla yan sanayi ürünler kullanılmaz. Kullanılan tüm parçalar AA plus kalitesinde yani orjinale en yakın parçalar kullanılmaktadır. AA plus kalitesindeki parçalar takılması sayesinde cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinde Garanti Veriyor Musunuz?

Evet, 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz ekran değişimi işlemlerinde tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Ekran Koruyucu Hediyeniz Var Mı?

Samsung Ekran Değişimi Kadıköy Teknik Servisi olan firmamızda yapılan tüm ekran değişimi işlemlerinden sonra ekran koruyucu hediye edilmektedir. Samsung firması tarafından önerilen en kaliteli ekran koruyucu takılarak ekran kırılmalarına karşı önleminizi iki kat artırmış olursunuz.

Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında öğrencilerde düşünülerek anında %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Öğrenci arkadaşlarımız yapılacak olan ekran değişimi işlemleri öncesinde öğrenci kimlik kartlarını göstermeleri halinde anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi