Kadıköy Cep Dünyası’nda Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Kadıköy Cep Dünyası'nda Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılan Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL’dir. Size özel Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL!

Yılın 365 günü en iyi fiyat garantisinin sunulduğu Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı kısa bir süre için 279 TL’dir. Formatsız bir şekilde tek bir tuş kilidi dahi açılmadan yapılan Samsung Ekran Değişimi işlemleri sayesinde verilerinizin güvenliğini %100 sağlamış olursunuz.

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı

Ücretsiz otopark fırsatı ile sunulan Samsung J7 Prime Ekran Değişimi işlemi sadece 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde tamamlanır. Teknisyenler herhangi bir gizli bölmeye ihtiyaç duymadan AA plus kalitesindeki parçalar ile işlemleri tamamlamaktadırlar.

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

20 yıllık tecrübeye sahip olan Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenleri yapmış oldukları işlere güvenmiş olduklarından dolayı Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Garanti süresini tam 6 ay olarak belirlemişlerdir. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden alacak olduğunuz Samsung Ekran Değişimi hizmetlerinde 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

j7 Prime Ekran Camı Değişimi Yapıyor Musunuz?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri j7 prime ekran camı değişimi gibi kısa vadeli çözümlere kesinlikle başvurmaz. Yapılacak olan tüm Samsung Ekran Değişimi işlemlerinde olduğu gibi Samsung J7 Prime Ekran Değişimi işlemlerinde de komple ekran değişimi yapmaktadırlar. Yani iç ekran, dış ekran ve dokunmatik panel tamamen değiştirilir. J7 prime ekran camı değişimi yapılmamasının en önemli sebebi ekran değişimi sırasında ekrana yüksek ısı uygulanması ve uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise ekran dokunmatik panelinin zayıflaması ve ekran görüntü kalitesinde gözler görülür düşüşlerin yaşanması gösterilebilir.

Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı

Size özel Samsung J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası, Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi