Kadıköy iPhone Ekran Değişimi Servisi-iPhone 8 plus Cep Telefonu Tamiri

iphone-8-plus-ekran-değişimi-kadıköy

iPhone serisini plus olarak çıkardığı son model olan iPhone 8 plus modeli ekran ve arka kapak olarak diğer plus modellere göre daha çabuk kırılıyor Kırık iphone 8 plus ekran değişimi için Kadıköy iphone ekran değişimi servisimizde göz önünde yapıp teslim ediyoruz.

iPhone 8 Plus ekran değişimi ve cep telefonu tamiri

Eylül 2017’de satışa sürülen iPhone 8 plus akıllı telefon markaları arasındaki hükümdarlığını sürdürmeye devam etmektedir.

iPhone 8 Plus alırken nelere dikkat edip hangi renkleri Seçmeliyim?

Hangi renk iPhone 8 Plus’ı seçmeliyim? diyerek kararsız kalan kullanıcıların, kullanım amaçlarına ve tarzlarına göre iPhone 8 modelinin çeşitli renklerinden birini seçebileceği söylenebilir.

Uzay Grisi: Uzay grisi rengine sahip iPhone 8 plus modelleri, klasik olma niteliği taşıyan renkler arasındadır. iPhone 6 ile iPhone 7 modellerinin uzay grisi arasında bir ton yakalamış olan bu renk seçeneği, iPhone cihazı üzerinde film ve video izlemek isteyen kullanıcılar için idealdir.

Gümüş: Gümüş renk iPhone modellerinin ana akımı takip eden tasarımlara sahip olduğunu söylemek mümkündür. Beyaz ön yüzeyi sayesinde çoğunlukla beyaz arka fonlar kullanılan web sitelerinde gezinmek daha rahat olacaktır. Beyaz çerçesi ile web sitelerinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatan gümüş iPhone 8 plus, kitap okurken de aynı geniş ekran keyfini yaşatma konusunda iddialı bir üründür.

Altın: Altın ve Rose Altın tasarımlarının bir araya gelmesi ile üretilen altın renk iPhone 8 plus modeli, telefonda lüks görünüme önem veren kişiler için önerilebilecek renk tasarımlarından biridir.

iPhone 8 plus arka kapak değişimi ve tamiri

iPhone 8 plus cep telefonu en büyük sorunlarından bir tanesi arka cam kapakları çok cabuk kırılmasıdır. Kadıköy iphone 8 plus arka cam değişimi servisi olarak kırılan arka cam değişimi işlemlerini yaparak sizi ekran değişimi ile beraber bu dertten kurtarıyoruz.

iPhone 8 Plus Kablosuz Şarj Özelliği

iPhone 8 plus kablosuz şarj özelliğiyle kullanıcıyı kabloların karmaşıklığından kurtararak kolaylık sağlamaktadır.
IPhone 6 ve iPhone 7 modellerinde kullanılan aliminyum arka yüzeyin aksine iPhone 8 plus’ta tasarımsal olarak yenilikler denenmiştir. Kablosuz şarj işleminin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için iPhone 8 plus modelinde arka yüzey cam materyalinden üretilmektedir.

iPhone-8-ve-8-Plus-ekran-değişimi-on-cam-degisimi

iPhone 8 plus batarya değişimi fiyatı

iPhone 8 Plus batarya fiyatı konusunda son zamanlarda yaşanan düşüşler, iPhone kullanıcıları için oldukça sevindirici bir haber olarak görülüyor. Çünkü pek çok kullanıcı farklı nedenlere bağlı olarak bataryalarında sorun yaşıyor, ancak değişim konusunda fiyatlar engel oluyordu. Şu an ise fiyatlar sorun olmaktan kalktı ve daha uygun fiyatlar batarya değişimleri yapılıyor.

Kullanıcıların gün içerisinde kabusu olan ve bir türlü çözüm bulamadıkları iPhone 8 Plus batarya sorunu aynı gün yapılan değişim ile sorun olmaktan çıkıyor. Kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilen değişimler, kullanıcılara telefonlarını servise verdikleri aynı gün geri alma imkanı tanıyor. Hatta bazı durumlarda birkaç saat içerisinde bile batarya değişimi yapıldığını söylemek mümküm.

iPhone 8 Plus Kablosuz Şarjın Püf Noktaları

Kablosuz şarj teknolojisinin bazı püf noktaları bulunuyor. iPhone 8 Plus satın alan kişilerin kablosuz şarj konusunda bilmesi gereken bazı konular şunlardır:

iPhone cihazı ile kablosuz şarj aleti arasına herhangi bir cisim konulmamalıdır.
Manyetik alan oluşturabilecek (kredi kartı, pasaport, mıknatıs) nesnelerin kablosuz şarj aletinin yanında bulunmaması gerekmektedir.
Kablosuz şarj aletinden daha iyi verim alabilmek için düz bir zemine koyulması önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi