Karabük Ekran Değişimi

 

Karabük ekran değişim için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile hızlı çözümler elde edin. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgileriniz silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Karabük ekran değişimi sayesinde sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de Karabük garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Karabük

iPhone ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen servisimize gelin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler sunalım. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri için garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de Karabük garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Karabük

Samsung telefonların ekranlarında yaşanan sorunlarda sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Karabük

Xiaomi garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında gerçekleştirir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Karabük ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar.

Huawei Ekran Değişimi Karabük

Huawei ekran değişimi için bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere sektör bünyesindeki en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Bunun yanında ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bunun yanında panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Panelli ekran değişimleri sayesinde ise daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta oluşmaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi