Kastamonu Ekran Değişimi

Kastamonu ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa zaman içerisinde çözebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Değişim sırasında sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Kastamonu ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Kargo ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri hızlı bir şekilde yapılır ve telefonlarınız tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunları Kastamonu garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kastamonu

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın ekranlar ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Servisimizde iPhone ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışma yapar ve bu sayede bilgileriniz asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız birtakım testlerle kontrol edilir ve herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Kastamonu

Samsung telefonlarda garantili ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Kastamonu garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanan firmamız, aynı zamanda sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kastamonu

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi arızalar için hemen teknik servisimize gelin ve sizlere orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilir. Ekran değişimleri sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testler yapılarak kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Kastamonu

Huawei ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimleri tamamen sizlerin gözü önünde yapılır.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Kastamonu ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Garantili ve uygun fiyatlı çözümler için sizler de bizi tercih edin ve bir an önce ekran sorunlarınızdan kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi